5   שיטות לשמור על סביבת עבודה נעימה

הערות 0 על ידי ב כללי
26 בדצמבר 2018
5   שיטות לשמור על סביבת עבודה נעימה

סביבת עבודה נעימה זוהי הערובה להצלחה בעבודה, לתפוקה טובה הרבה יותר ולריכוז ומיקוד במטלות המונחות לפתחו של העובד. כולנו מודעים לחשיבות הרבה בשמירה על סביבת עבודה נקייה. השאלה היא איך עושים את זה בצורה הכי טובה?

נעניק לכם כאן חמש שיטות, מלבד שירותי ניקיון קבועים במקום העבודה, לשמירה על סביבת העבודה שלכם נקייה ונעימה.

  1. תנאים סביבתיים נאותים –

חשוב לדעת כי מקום מטופח, אזור נאה ונעים, יוצר חשק לשמור עליו. אם המשרד או סביבת העבודה הם באזור מוזנח, ישן או לא מתוחזק, לא ממש נוכל לצפות כי סביבת העבודה תישמר נקייה.

  1. רהיטים נוחים –

מלבד היופי של המקום והטיפוח הכללי, חשוב מאוד שהרהיטים יהיו נוחים לביצוע העבודה. זה כולל כיסאות עבודה נוחים, שולחנות בגובה מתאים, תאורה טובה ומתאימה לאופי העבודה, מיזוג אוויר בקיץ או חימום בחורף וכדומה.

  1. אין חפצים מיותרים –

הסוד לשמירה על אזור נקי ומסודר טמון בהקפדה על כך שלא יהיו חפצים מיותרים ולכל פריט יהיה מקום מוגדר. כשאין לנו דברים מיותרים אנחנו פחות מתקשים לשמור על הסדר ולמעשה ניתן לומר כי פחות או יותר הסדר פשוט נשמר מאליו. לא צריך הרבה כדי לטפח את סביבת העבודה שהיא מטופחת ממילא.

  1. חומר ניקוי זמין –

חשוב להניח חומר ניקוי זמין בהישג יד על מנת שכל כתם או לכלוך שנוצר יקבל טיפול מידי. זה יכול להיות תרסיס ניקוי רב תכליתי וזה גם יכול להיות חבילת מגבונים פשוטה. העיקר שהלכלוך לא יצטבר ולא יוזנח.

  1. מפיצי ריח –

כדאי להניח מפיץ ריח טוב באזור. אין לתאר את התחושה הנעימה שמפיץ הריח משרה במקום. הוא תורם לאווירה נעימה ונקייה והוא גם אחראי לתחושה השלווה הנוצרת שם.

מדובר בחמישה טיפים קלים מאוד ליישום אך הם בעלי השפעה רבה על המשרד כולו. שווה להשקיע בפרטים הקטנים / גדולים הללו כי הם אלו אשר יהפכו את סביבת העבודה למקום נעים, למקום נוח ולמקום שפשוט כיף לעבוד בו.

למותר לציין כי ממקום כזה יוצאת תפוקה הרבה יותר מוצלחת.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *