איך להפוך עובדים למאושרים?

הערות 0 על ידי ב ניהול משאבי אנוש
18 בפברואר 2019
איך להפוך עובדים למאושרים?

המאמר באדיבות https://www.style.co.il

היחסים שבין עובד למעביד ‎בנויים בדרך כלל על חוזה שנחתם בין שני הצדדים. כל צד מבהיר מה הוא בדיוק נותן, מה הוא מתחייב ומה בדיוק יהיו תנאי העבודה.

אך חשוב לזכור כי מעבר לתנאי העבודה ומלבד המחויבויות שיש לצדדים זה לזה, יש לתת את הדעת גם על מה שמעבר.

העובדים אמורים ליהנות במקום העבודה. הם צריכים ליהנות במקום ולהגיע לשם בכל יום בחשק ובשמחה. אם זה יהיה כך, התפוקה תהיה הרבה יותר גבוהה.

השאלה היא איך יוצרים את החוויה ואיך להפוך עובדים להיות מאושרים ושמחים עם העבודה?

מועדון ארגוני לעובדים

כשאתם משקיעים במועדון ארגוני עבור העובדים שלכם, אתם למעשה נהנים מעובדים הרבה יותר מרוצים. אך על מנת שאכן המועדון יתאים לעובדים ויעניק להם את התחושה כי אכן מעריכים אותם במקום העבודה, חשוב מאוד להתאים את הארגון לצרכים האמתיים.

לשם כך יש לפנות אל חברות מיוחדות המציעות בדיוק את זה.

חברות המכירות היטב את מקומות העבודה השונים והם גם ייטיבו ללמוד את המאפיינים של הארגון ושל העובדים. כמו כן, חשוב כי החברה תדע לגבש הצעות רלוונטיות ואטרקטיביות במיוחד על מנת שהתכנית תצא לפועל בצורה הכי טובה והכי מתאימה לעסק.

פורטל ייעודי לארגון

כיום יש לנו הרבה מאוד כלים המאפשרים לנו ליהנות ממגוון אפשרויות אשר אותם אנחנו יכולים לנצל לטובת מועדון העובדים שלנו. זה כולל מועדון ארגוני אשר יהיה מנוהל על ידי פורטל פנימי. מדובר בממשק ידידותי ונוח במיוחד אשר בה ירוכזו כל ההטבות, כל ההנחות וכל ההצעות אשר מיועדות אך ורק לעובדי הארגון. אלו אמורים להיות תפורים בדיוק למידות האישיות שלהם בהתאם לצרכים שלהם.

עובדי הארגון ייהנו בצורה כזו גם מהודעות אישיות, מספר טלפונים, ממשרות פנויות, סקרים, ימי הולדת ועוד.

עובדים גאים ומאושרים

עובד המשתייך לארגון 'שווה', ארגון שמעניק לעובדים שלהם והופך אותם למעין יחידה נבחרת, הופכים להיות עובדים הרבה יותר מאושרים והרבה יותר מסופקים.

שווה להשקיע בעובדים ובאופן כזה להפוך אותם ליעילים ואפקטיביים הרבה יותר עבור העסק.

אין כמו עובד מאושר לעסק!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *