טיפים להצלחה בראיונות עבודה

הערות 0 על ידי ב כללי
5 ביוני 2019
טיפים להצלחה בראיונות עבודה

ראיון עבודה ובכלל: חיפוש עבודה – הם לא דבר קל, בעוד שמי שנמצא בין עבודות, בוודאי מתחיל להרגיש את הלחץ שמופעל עליו למצוא עבודה ולהרוויח כסף. עם זאת, כאשר מחפשים את מקום העבודה החדש : חשוב לא לפעול מתוך לחץ, כמו גם לדעת כיצד מוצאים מקום עבודה טוב, שלא רק יפרנס אתכם, אלא גם יביא לכם אושר, (קראו בקישור זה מידע חשוב). לכן הכנה לראיונות עבודה בצורה נכונה, וסיוע בבחירת קריירה – הם שני אלמנטים נחוצים במיוחד!

אז כיצד אפשר להצליח בראיון עבודה?

הנה כמה דרכים שיעזרו לכם למצוא מקום עבודה אטרקטיבי:

הצבת מטרות – בראשית חשוב להציב לעצמכם מטרות ולהבין כיצד תוכלו להגשים אותם. בעת הכנה לראיונות עבודה שנעשית בצורה מקצועית, תוכלו להציב יעדים ומטרות ולהגשימן בקלות. כיום, ישנם מאמנים אישיים שיכינו אתכם מראש לראיונות עבודה וילוו אתכם בתהליך.

בחירה נכונה – אם אתם נמצאים בין עבודות, מרבית הסיכויים שמקום העבודה האחרון שבו עבדתם, לא התאים עבורכם. לכן יש לפנות אל משרות שקורצות לכם, ויכולות להוציא מכם את המיטב. מה שחשוב מאד להצלחת הקריירה שלכם.

הערכות מראש – הערכו מראש בנוגע לשאלות שישאלו בראיון העבודה. זה נכון, בשנים האחרונות נעשה ניסיון של מראיינים לנטוש את השאלות הטריוויאליות והמוכרות. ובכל זאת חשוב לשנן תשובות מתאימות לשאלות, כמו: "מדוע עזבתם את מקום העבודה הקודם?", "מה הן ציפיות השכר שלכם?" ושאר שאלות כלליות.

הכנה מראש – נסו להכין מראש את כל המידע הדרוש עבור הצלחה בראיון. מידע כזה יכול להיות פרטים על מקום העבודה, מחקר של הצרכים של המראיין מבחינה מקצועית, כמו גם הציפיות שלו, קוד הלבוש הדרוש (שחשוב מאד לשים לב איליו לפני ראיון), ושאר פרטים חשובים.

אימון אישי – העזרו בשירותים של דורית קיי מאמנת אישית אשר תוכל ללוות אתכם בתהליך. באמצעות אימון כזה, ניתן להציב יעדים, להתנהל נכון יותר בעת ראיון עבודה, ובכך להגשים את עצמכם מבחינה אישית ותעסוקתית. כל אלה ואחרים יעזרו לכם למצוא את המשרה המתאימה לכם מכל!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *