איך תצ'פרו את העובדים שלכם

הערות 0 על ידי ב ניהול משאבי אנוש
26 באוגוסט 2019
איך תצ'פרו את העובדים שלכם

הרבה עובדים בישראל ידועים כעובדים קשה ביותר, המון חברות מעסיקות את העובדים שלהם 8-9 שעות ולפעמים אף יותר. ידוע שבמדינת ישראל אנשים עובדים הכי הרבה שעות, הכי קשה שיש, יוזמים, נותנים הרבה מעבר ונחשבים לעובדים מעולים. אז בתור מעסיקים, אולי כדאי שפעם בשנה או חצי שנה תחשבו איך אני יכול לצ'פר את העובדים שלי, מה אני יכול לעשות שיהיה להם טוב. במאמר הקרוב נפרוס בפנייך כמה אופציות מיוחדות, שבאמצעותן תוכל להיות בטוח שהעובדים יעריכו אותך מאוד ואף ייתן להם הרגשה שאת מקום העבודה הזה אסור לי לפספס.

ימי כיף בעיר

אחד הדרכים העיקריות לפנק את העובדים שלכם הוא לעשות יום כיף מיוחד בעיר ייחודית כמו תל אביב, או ירושלים או כל עיר אטרקטיבית אחרת שנראית לכם כמובן עם קופונים למסעדות שף. ביום שכזה תוכלו למלא אותו בשלל דברים מופלאים כמו חדרי בריחה, אשר ידועים כמייצרים אחווה, שיתופי פעולה וכיף גדול לכל עובד באשר הוא. כמובן שתוכלו לאחר מכן לצאת אל מסעדה טובה בעיר, יש היום המון מסעדות שמאפשרות לארח כמות אנשים גדולה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי יציאה שכזו תתן לעובדים שלכם סיפוק רב ביותר.

סיורים בעיר

אחד מן הדרכים גם לצ'פר את העובדים שלכם ולעשות להם כיף, יחד עם למידה והתפתחות אישית היא באמצעות סיורים מודרכים בעיר, ראו באתר למשל. כיום אפשר לקחת מגוון של סיורים מעניינים, לצאת לרחובות בלילה של העיר, לטעום את טעמה הקולינרי של העיר, להיחשף למבנים אדריכליים מטורפים ולהכיר באמצעות סיורים שכאלה את הרחוב ואת האנשים אשר חיים בתוכו.

ימי כיף בטבע

אם ברצונכם לפתוח את העובדים שלכם אל המרחבים, נמאס לכם שהם יושבים כל היום במשרד אז לצאת ליום או יומיים של כיף ברחבי הטבע יכול להיות פתרון מעולה עבורכם. היום הרבה חברות יישמחו לארגן לכם ימי כיף, טיול בהרים, בנחלים, במדבר ובצפון של מדינת ישראל. תוכלו גם לשלב בתוך הטיול אטרקציות מהנות ביותר, כמו טיולי ג'יפים, סנפלינג, אומגה ועוד המון אטרקציות שיאפשרו לכם חיבור, אחווה וכיף גדול לכולם.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *