הרמת כוסית בראש השנה – לעשות את זה בסטייל

הערות 0 על ידי ב כללי
20 בספטמבר 2019
הרמת כוסית בראש השנה – לעשות את זה בסטייל

ראש השנה הוא יום גדול. זה למעשה היום אשר בו אנחנו מתחילים מחדש את השנה העברית ומברכים ומאחלים כי תבוא עלינו שנה טובה ומתוקה. במקומות רבים נוהגים להשיק כוסית לרגל השנה החדשה כאשר כל אחד מברך את רעהו בברכות מאליפות לרגל השנה החדשה שבפתח.

אנחנו כאן על מנת לייעץ לכם איך וכיצד לשדרג את ארוחות החג הכוללות גם הרמת כוסית.

מוטיבים מתוקים

ראש שנה זה החג של התפוח בדבש, של הרימונים העסיסיים, של התמרים המתוקים ושל כל שאר ה'סימנים' אשר נאכלים בו. המטרה למעשה של כל אלו היא להשפיע שפע של מתיקות ושל הצלחה עלך השנה החדשה.

אם אתם רוצים ללכת על הרמת כוסית בראש השנה, מומלץ מאוד כי כל הכיבוד שתגישו לאורחים שלכם יהיה על טהרת הסימנים המתוקים אותם אוכלים בראש השנה.

 תפוח בדבש נשים על השולחן

אין שולחן של ראש השנה בלי תפוח בדבש. כאשר אנחנו אוכלים את התפוח ותו אנחנו טובלים בדבש אנחנו מאחלים איש לרעהו – שתתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה.

מלבד התפוח בדבש ישנם המאכלים הנוספים כמו הרימונים, התמרים, הגזר וכמובן גם הראש של הדג עליו מברכים שנזכה להיות לראש ולא לזנב.

כאשר אתם רוצים לערוך את שולחן החג, עליכם לחשוב על כל האלמנטים שאתם רוצים שיהיו על השולחן ולתכנן הכול בהתאם.

עריכה נאה ומושכת

לא עם כל מאכל אפשר לערוך שולחן יפה וחגיגי. אך נדמה כי המאכלים המאפיינים את ראש השנה מצליחים ליצור שולחן מרהיב, מפתיע ומתוק במיוחד. הפירות העסיסיים בצבעים הכי יפים שיש יחד עם הדבש הצהוב כבר מעניקים לשולחן החג מראה יפה ויוקרתי. לא צריך הרבה על מנת לשדרג את כל אלו ולהפוך את השולחן לסטייליסטי במיוחד.

לצורך כך אפשר לעיין בקטלוגים השונים, לחשוב על רעיונות מעניינים ובאופן כזה לעשות את שולחן החג לשולחן מיוחד ומרהיב במיוחד.

אז מה נותר לנו? לאחל לכם כמובן שתבוא עליכם שנה טובה ומתוקה, שנה של הרבה הצלחות בכל התחומים.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *