7 סיבות לעבור למרכזיה בענן

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
24 בספטמבר 2019
7 סיבות לעבור למרכזיה בענן

אחד הכלים הכי חשובים שעומדים לרשותנו כיום לצורך ניהול העסק בכלל וניהול אלמנטים מסוימים בתוך העסק בפרט, הוא כל מה שקשור לשירותי ענן. 

הרעיון הוא, במקום להחזיק את הדברים דרך המחשב בעסק, דרך שרתים מקומיים, אנחנו עובדים עם שרת חיצוני ויכולים לאחסן בו את כל התוכנות והמידע, הגישה אליו היא מאוד נוחה ופשוטה, אנחנו יכולים לגשת מכל מקום, בכל שעה. אנחנו יכולים לראות שימוש נרחב בשירותי ענן במקרים שונים, למשל, אם מדובר על ניהול כספי, אחסון מסמכים, יצירת פרויקטים ועוד. 

בשנים האחרונות יותר ויותר אמצעים ממוחשבים עברו למחשבי ענן, כך למשל אנחנו יכולים, מרכזיות טלפונים אשר מתבססות על שרתי ענן. הרעיון הוא, במקום שאנחנו נשמור הכל במחשבים של המרכזייה או של העסק, הכל עובר לשרתים חיצוניים. יש לכך מספר יתרונות כפי שנוכל לראות מיד. מה שחשוב לזכור הוא, אם אנחנו רוצים ליהנות מהיתרונות השונים, הרי שאנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את החברה שתוכל לספק לנו את השירות הטוב והבטוח ביותר. 

סיבות לעבור למרכזייה בענן

סיבה ראשונה – מרכזייה בענן מספקת לנו אפשרויות גישה שלא קיימות במרכזיות רגילות. אנחנו יכולים להתחבר למערכת דרך כל מחשב ולמעשה גם דרך מכשירי סלולר וטאבלט. 

סיבה שנייה – יכולת הגיבוי והאחסון היא הרבה יותר יעילה, גדולה, אפקטיבית ועל כן אנחנו יכולים לתעד הרבה יותר מידע. 

סיבה שלישית – המערכת מאובטחת בצורה הרבה יותר משמעותית מאשר מערכות מרכזיות רגילות, בין היתר בגלל העובדה שהרבה אנשים משתמשים במערכת זו. 

סיבה רביעית – זה חסכוני. במקום לרכוש מחשבים ומערכות שיכולות לשמור על המידע בתוך העסק, אנחנו מתחברים אל מערכת חיצונית שעושה את זה. אפשר לומר שזה סוג של מיקור חוץ לאחסון המידע עבורנו. 

סיבה חמישית – אנחנו מקבלים כלים ואמצעים שיכולים לעזור לנו בניהול המידע, תיעוד, אחסון ועוד. זה הרבה יותר נוח ופשוט. 

סיבה שישית – המערכת חוסכת לנו לא מעט זמן, לא מעט כסף, הרבה יותר קל לעבוד איתה מאשר עם מערכות פנימיות. 

סיבה שביעית – אנחנו יכולים להתחבר אל מערכת שמתאימה בדיוק לצרכים שלנו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *