5 שירותי ענן מומלצים

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
24 בספטמבר 2019
5 שירותי ענן מומלצים

העסק שלכם יוכל להתנהל בצורה הרבה יותר יעילה ושוטפת בעזרת שירותי ענן שתואמים את אופי הפעילות שלו. אם אתם תוהים מהן שירותי הענן המומלצים והפופולארים ביותר, אז במאמר הזה נשתף אותם ונסביר לכם מדוע גם לכם לא יהיה כדאי לוותר על השירותים הללו בעבור העסק.

  • גיבוי בענן – במקום לאחסן את כל המידע החשוב של העסק על גבי כונן פיזי בלי גיבוי, אתם יכולים לגבות אותו בענן ובכך להיות בראש שקט ולדעת שגם אם יהיה נזק פיזי לכונן, יהיה לכם פתרון למצב.
  • שיתוף קבצים בענן – אתם יכולים לעשות שימוש בדרופבוקס על מנת לשתף את הקבצים השונים עם העובדים במהירות וביעילות. כך תוכלו לשתף גם קבצים שמשקלם גדול ללא כל בעיה.
  • OneDrive – השירות הזה של מייקרוסופט מאפשר לשתף קבצים בין מחשבים שונים עם תיקיה משותפת שבה תוכלו לשים את כל הקבצים שלכם, כך שכל אחד עם גישה יוכל לראות אותם.
  • גוגל דרייב – השירות הזה טומן בחובו ניהול מידע, אימייל ושיתוף נתונים עם חברי צוות לעבודה. בעבור כל משתמש גוגל זהו פתרון מושלם ונוח למדי לשפר את סביבת העבודה ולייעל אותה משמעותית.
  • שירות ענן שמותאם לעסק – בכל פעם שאתם בוחנים שימוש בשירות ענן כזה או אחר, עליכם לשאול את עצמכם האם זה יוכל להתאים לפעילות העסקית שלכם ועד כמה זה יוכל לעזור לכם להציב את העסק במקום הרבה יותר טוב, בכדי לראות אותו מצליח בסופו של דבר.

אם אתם עדיין לא בטוחים איך לתעל בצורה מיטבית שימוש בשירותי ענן לטובת העסק שלכם, תוכלו פשוט לפנות אל חברה מקצועית כמו אקסיטו שתציע לכם את השירותים שלה ותעשה כל מה שצריך על מנת לעזור לכם להתקדם עם שירותי המחשוב.

תוודאו שאתם בוחרים בשירותיה של חברה שתוכל להעניק לכם שירות מקצועי שלבסוף יעזור לכם לקדם את העסק והדרך שבה אתם עושים שימוש בשירותי המחשוב. אין לנו ספק שזה הפתרון הטוב ביותר בשבילכם בכדי להבטיח שאתם הופכים את סביבת העבודה שלה להרבה יותר פרודוקטיבית בטווח הארוך.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *