מתי צריך עורך דין לתביעת ביטוח לאומי?

הערות 0 על ידי ב כללי
7 במרץ 2015
מתי צריך עורך דין לתביעת ביטוח לאומי?

יכול להיות שיש לכם זכויות במוסד לביטוח לאומי ואתם לא יודעים את זה? ניתן לברר דבר זה בקלות על ידי פנייה אל עורך דין לתביעת ביטוח לאומי. אם יתגלה שאתם אכן זכאים לתקציב או גמלה מסוימת, עורך הדין ישמח לעזור לכם בהגשת תביעה לביטוח הלאומי ובמקרה הצורך גם בייצוג מול ביטוח לאומי וזאת על מנת שתזכו לכל אותם פיצויים וזכויות שונות שמגיעות לכם.

המוסד לביטוח לאומי ואתם

המוסד לביטוח לאומי הוא אחד מהגופים הכלכליים ביותר של מדינת ישראל ולכן הוא גם מתנהל בצורה כלכלית קפדנית מאוד. כיוון שמטרת הקמתו של גוף זה היא לספק לכל אדם שמוגדר כאזרח ישראלי, ביטחון סוציאלי וזאת על פי הרשום בחוק, יש מצבים רבים בהם קבוצות רבות באוכלוסייה זכאיות לתקציב קבוע מהמוסד לביטוח לאומי.

בנוסף, יש מצבים רבים שאנשים היו מעורבים בתאונות ומשום אובדן כושר עבודה והגדרות נוספות של נכות זמנית או קבועה הם זכאים לפיצוי כספי. ביטוח לאומי משרת גם אזרחים מובטלים, מספק סכומי השלמת הכנסה, קצבת זקנה לאנשים שפרשו לגמלאות, מענק לידה והרשימה עוד ארוכה. עד כאן המוסד לביטוח לאומי מצטייר כגוף שעושה רק צדקה, אם כן מדוע לשכור את שירותיו של עורך דין לתביעת ביטוח לאומי. הקליקו למידע נוסף באתר של עורכי דין נעמי ועופר אלסטר.

עורך דין לתביעת ביטוח לאומי

מה שאנשים רבים אינם יודעים מראש ומגלים בזמן אמת הוא שעל מנת לזכות בזכויות המגיעות לכם, תתבקשו למלא טופס תביעה לביטוח לאומי. פעמים רבות מילוי כל הטפסים הדרושים, המצאת טפסים נוספים שמוכיחים את הטענה ומצדיקים את העובדה שאתם מבקשים סיוע מהמוסד לביטוח לאומי, כל אלו הופכים לפרוצדורה ארוכה ומסורבלת ולא פעם ולא פעמיים אנשים מקבלים תשובה שלילית. עורך דין לתביעת ביטוח לאומי הוא מומחה בתחום דיני נזיקין ובעל ניסיון רב בכל הקשור אל הגשת תביעות לביטוח לאומי. מומחה זה מכיר את המערכת בצורה הטובה ביותר ויעזור לכם להגיש את טפסי התביעה עם כל הנספחים הנדרשים. במקרה של סירוב הוא זה שיעזור לכם להגיש ערעור. השכרת שירותיו של עורך דין משמע הגדלת הסיכויים לקבל את כל הפיצויים והזכויות המגיעות לכם מהמוסד לביטוח לאומי.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *