שילוט לעסק – כיצד בוחרים שלט נכון לעסק

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
6 בינואר 2020
שילוט לעסק – כיצד בוחרים שלט נכון לעסק

כשאנחנו הולכים ברחוב או בקניון, הרבה פעמים אנחנו לוקחים כמובן מאליו את השלטים של העסקים אשר נמצאים במקום. בין אם מדובר בשלט מעל לחנות ובין אם מדובר בשלטים אחרים, כאלה שאמורים לספק לנו מידע על העסק. מבחינתנו הם חלק בלתי נפרד מהנוף ואין בהם שום דבר מיוחד.

אך אם אנחנו בעלי עסק כזה או אחר, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את המשמעויות של שילוט לעסק. לא מדובר בפריט סטנדרטי, לא מדובר בשלטים רגילים. מדובר באלמנט בעל חשיבות רבה, בין אם בכל מה שקשור לשיווק ופרסום, בין אם זה בכל מה שקשור להנגשה, וכן ליכולת שלנו לספק ללקוחות שמגיעים אלינו, אמצעי ברור כיצד למצוא אותנו. אלה חלק מהסיבות מדוע בעלי עסקים רבים משקיעים בשילוט של העסקים שלהם, ומדוע גם אנחנו צריכים לעשות את זה, במידה ויש לנו עסק משלנו.

לפני שנסביר מעט על כל הרעיון של שילוט לעסק, חשוב להדגיש, בשביל להתקין שלט יש צורך לקבל אישור מהרשות המקומית. לכל רשות יש את התקנות שלה לגבי התקנת שלט כזה או אחר. לכן, אנחנו צריכים לבחור שלטים ולעבוד בתוך המסגרת אותן תקנות וחוקים שהרשות קבעה.

דברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם בשילוט לעסק

כשאנחנו מציבים שלט לעסק, המטרה שלנו היא אחת, שיראו אותנו וידעו איפה אנחנו נמצאים. לכן, השלט צריך להיות גדול, ברור, מואר, הוא צריך להיות חשוף וגלוי לכל, וכן שהטקסט אשר מופיע בו, יהיה כתוב בשפה יפה ורהוטה.

עולה שאלה, מעבר לעניין של גודל השלט או המיקום בו אנחנו בוחרים להתקין אותו, מה בדיוק אנחנו יכולים וצריכים לרשום על השלט. כאן אנחנו יכולים למצוא אופציות שונות.

יש מקרים בהם על השלט יופיע רק שם העסק, סלוגן, לוגו, בלי פרטים נוספים. יש מקרים בהם השלט יכיל פרטי התקשרות, טלפון, מייל, כתובת אתר באינטרנט ועוד. עסקים ותיקים, ידאגו לציין ממתי העסק קיים, זה מוסיף נופך של אמינות. עסקים רבים גם יציינו את שם העסק במספר שפות, כולל אנגלית וערבית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *