למה כדי לך לעבוד מחלל עבודה משותף דווקא עכשיו

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
7 בינואר 2020
למה כדי לך לעבוד מחלל עבודה משותף דווקא עכשיו

אחרי מה שאירע עם חברת WEWORK, עלתה שאלה, האם יש עתיד לחללי עבודה משותפים, האם מקומות עבודה ובפרט עצמאים שנדרשים לחלל עבודה קטן, יכולים עדיין להסתמך על חללי עבודה שכאלה. אנחנו כאן בשביל לומר, שדווקא עכשיו, מסיבות שונות, זה הרבה יותר משתלם להשתמש בחלל עבודה משותף. 

מי שאיננו מכיר את התחום, הרי, חלל עבודה כזה, הוא מקום שמספק אפשרות לעצמאים, פרילנסרים וגורמים אחרים, לשכור חלק בחלל עבודה, כך שהם לא יצטרכו לשכור משרד שלם ולא יצטרכו גם לעבוד מהבית. כאשר לצידם עובדים בעלי מקצוע אחרים, בתחומים שונים, שגם כן, אינם מעוניינים לשכור משרד או לעבוד מהבית. 

אותם חללי עבודה, מספקים מן הסתם את כל התנאים הנדרשים עבור מי ששוכר חלק מסוים באותו חלל. כמובן, שככל שהתנאים טובים יותר, כך משתלם יותר לשכור את אותו חלק וכן המחיר הוא בהתאם. 

לפני שנסביר מדוע משתלם, דווקא עכשיו לשכור חלק בחלל עבודה משותף, צריך לומר שאפשר למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לשכור חללי עבודה משותפים, וניתן אפילו, לנסות ולייצר עסקאות של השכרה בשיתוף גורמים נוספים, כך המחיר יכול להיות אטרקטיבי יותר. 

מדוע משתלם לשכור חלל עבודה משותף

יש לכך שלוש סיבות עיקריות. הראשונה, כשאנחנו שוכרים חלל עבודה משותף, אנחנו לא צריכים לחפש משרדים להשכרה עם העלויות הכבדות שטמונות בכך. כפי שאנחנו יודעים השכרת משרד, דורשת מגוון רחב של עלויות, בין אם זה לגבי שכירות, מסים וכדומה, וכן זה דורש התאמות מיוחדות, שלא תמיד אנחנו יכולים לבצע. 

סיבה שנייה, השכרת חלל עבודה משותף מספקת לנו סביבת עבודה איכותית ונעימה. אנחנו יכולים לחפש חללי עבודה בהם עובדים גורמים שיכולים להתאים לנו מבחינה מקצועית, כך אנחנו יכולים לנהל איתם פרויקטים משותפים. 

סיבה שלישית, מאחר והתחום עובר שינוי, עובר רענון, אז החברות שמספקות חללי עבודה, ירצו להשקיע יותר בלקוחות שלהן, ירצו להוכיח להם שאכן מדובר על עסקה משתלמת. לכן כדאי מאוד לחפש חלל עבודה שיכול להתאים לנו. 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *