עמודי חסימה / עמוד מחסום

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
27 בפברואר 2020
עמודי חסימה / עמוד מחסום

עמודי חסימה נועדו כדי למנוע את כניסתם של כלי רכב שונים לאזורים ספציפיים שאינם מתאימים לכניסת רכבים, או לחילופין, על מנת למנוע חניה של כלי רכב באזור מסוים. ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של דגמים שונים ומגוונים, כאשר חלקם מיועדים כדי למנוע חניה של כלי רכב על מדרכות, בעוד אחרים מיועדים לצורך חסימת הכניסה לרחובות מסוימים. מדובר למעשה על הפתרון האולטימטיבי, אשר נועד להחליף את הפתרונות שהשתמשו בהם בעבר, כמו למשל פטריות או עמודי בטון. עמוד מחסום הינו אביזר בטיחות חיוני, אשר מסוגל להפחית בצורה משמעותית את מספר התאונות המתרחשות ברחוב שאינו מיועד לכניסת כלי רכב. כמו כן, זהו האמצעי המושלם לצורך הסדרת נושא החניה בבתים משותפים, היות והוא מסוגל למנוע ריבים מיותרים של שכנים וחסימת חניות על ידי כלי רכב זרים.

עמודי חסימה / עמוד מחסום – כל הנקודות שמעולם לא סיפרו לכם

כאמור, ניתן להשתמש בעמודי חסימה על מנת לחסום כניסה של כלי רכב זר לחניה הפרטית שלכם או לחילופין, למנוע כניסת כלי רכב לאזור שאינו מיועד לנסיעה, כמו למשל מדרחוב, פארק, גן ציבורי ועוד. מעבר לכך, ניתן להשתמש בעמוד מחסום, גם כדי למנוע חנייה על המדרכה או להסדיר חניה מסודרת במחסום ציבורי. שימוש חשוב נוסף, הוא תיחום החניה של אופנועים או אופניים, על מנת למנוע מרכב זר לפלוש לחניה.

נוסף על סוגי עמודים המשמשים להכוונה וסדר כמו עמודי תור, היום ניתן למצוא בשוק שלושה סוגים עיקריים של עמודי חסימה- עמודים העשויים מברזל, עמודים העשויים מפלסטיק ועמודים גמישים. יש צורך לבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכים שלכם, בהתאם לרמת האכיפה הנדרשת. למשל, עמודי ברזל אינם גמישים כלל, לכן רכב שינסה לדרוס אותם יסבול מנזקים חמורים ביותר. מצד שני, במידה ומדובר על דריסה חזקה, ייתכן נזק למשטח עצמו, דבר שיצריך תיקון. לעומת זאת, עמודים העשויים מפלסטיק קשיח, יגרמו לרכב נזק מינורי בלבד. כמו כן, במקרה של דריסה חזקה, לא יגרם שום נזק למשטח עצמו. מי שיבחר להתקין עמודים גמישים, לא יגרום שום נזק לרכב הדורס או למשטח, אך הבעיה היא שכל רכב יכול תאורטית להחנות מעל העמוד.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *