מי אחראי כאשר יש תאונת עבודה באתר בנייה?

הערות 0 על ידי ב דיני עבודה
26 במרץ 2020
מי אחראי כאשר יש תאונת עבודה באתר בנייה?

אנו שומעים על לא מעט תאונות עבודה באתרי בנייה שכלל המעורבים מסרבים לקחת אחריות ישירה על המקרה. ישנם עשרות אלפי נפגעים מידי שנה ומהם עשרות הרוגים. על כן במטרה להבטיח את האחרויות המלאה על כל תאונת עבודה באתרי הבניה, חשוב לבחור נכון את החברה המובילה לביטוח כלל המקרים במהלך עבודות הבניה. 

כך תצליחו להבטיח את שלום העובדים שלכם

במטרה להצליח להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הליכי בניה ללא סיכון שלומם של העובדים ללא כיסוי או ביטוח, חשוב לוודא שאתם מכירים היטב את כלל החוקים. חברות ביטוח רבות מסרבות לבטח בצורה מלאה ומיםה את כלל עבודות הבניה ולכן חשוב לדעת לבחור נכון את המקום הטוב ביותר שיבטיח לכן אחריות מלאה על כלל תאונות העבודה. בחירה במקום מקצועי ואמין אשר ידע לתת מענה לכל הצרכים והבעיות שלכם, יבטיח עבודה בטוחה עם כיסוי מלא של כלל תאונות העבודה. 

אחריות מלאה על תאונות עבודה 

על מנת להצליח לבחור נכון את החברה הטובה ביותר אשר תעמיד לרשותכם את כל אנשי המקצוע מהשורה הראשונה לצורך שיפור בטיחות העבודה ולקיחת אחריות מלאה על תאונות עבודה רבות, חשוב לערוך סקר שוק קצר. בסקר שוק זה תידרשו להגיע לחברות הטובות והאמינות ביותר אשר מציעות מסלול ביטוחי נרחב הכולל כמה שיותר אחריות ובטיחות. מעבר לכך, ישנן חברות אשר מעמידות לרשותכם את כל אנשי המקצוע הנדרשים במטרה לוודא את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בעת העבודה. 

אל תתפשרו, וודאו שאתם מבוטחים מתאונות עבודה

אל תתפשרו על נושא זה למען שלומם של כל העובדים באתר הבניה. וודאו כי אתם מתחילים את העבודות כאשר כולם מוגנים ומבוטחים מתאונות עבודה שונות.

> קראו גם על ביטוח תמ"א 38

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *