איך מפגישים בין ילדים לבין כלבים?

הערות 0 על ידי ב כללי
15 באפריל 2020
איך מפגישים בין ילדים לבין כלבים?

הורים רבים בוחרים להכניס כלב לביתם בעקבות מספר גדול של יתרונות חינוכיים לילדיהם הקטנים. אך חשוב לדעת להפגיש נכון בין הכלבים לילדים על מנת להבטיח קשר הדוק ומוצלח במיוחד. ישנם לא מעט סוגי כלבים שנהנים במיוחד בסביבת ילדים, ראו כאן לדוגמא. כלבים ידידותיים אלה על פי רוב ישמחו לשחק עם הילדים במשחקי כדור שונים או משחקי אילוף שונים וכך אט אט יהפכו את הקשר ביניהם ליציב ועמוק יותר. אך על מנת להגיע לשלב זה,חשוב להכין נכון את הילדים לקראת בואו של הכלב החדש. 

כמה דגשים חשובים ליצירת מפגש מוצלח בין הכלב לילדים

לפני הכנסתם הכלב החדש לדירה שלכם, חשוב לקחת את הילדים לשיח הכולל הסברה בגובה העיניים של הכנסת הכלב לביתם, חשיבות הדבר והאחריות הגדולה שמוטלת על כל בני הבית. כמובן, חשוב להתאים את השיחה לגיל הילדים שלכם ולהתאים את הדגשים החשובים ביותר לכל גיל. אך באופן כללי הדגשים החשובים ביותר הם הכנת הילד לקראת בואו של חבר חדש לבית.

הכינו את הילדים לקראת בואו של חבר חדש 

הכנת הילד בצורה נכונה וטובה תכתיב את אופן קבלת הכלב כאשר הוא יגיע לבית לראשונה. קבלת הכלב בצורה טובה חיונית להצלחתו להיפתח לכל בני הבית ולהרגיש בנוח. כאשר הכלב שלכם ירגיש בנוח עם כלל חברי הבית, הוא יצליח להיפתח ולהפגין ידידותיות. כך תצליחו לחבר בצורה הטובה ביותר בין הילדים שלכם לכלב החדש. מעבר לכך, חשוב לייחד מקום קבוע לכלב במטרה לסייע להרגשתו הטובה. פינה מיועדת אך ורק לו תאפשר לו להרגיש בנוח וכך להיפתח אליכם וכמובן לילדים שלכם. הכינו את הילדים ואת הדירה לבואו של החבר החדר וכך הוא יהפוך לחבר של ממש.

> קראו עוד על חינוך וטיפול בגורי קבליר קינג צ'ארלס!

חינוך וטיפול בגורי קבליר קינג צ'ארלס

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *