מה ההבדל בין טראגוס לספטום?

הערות 0 על ידי ב כללי
27 באפריל 2020
מה ההבדל בין טראגוס לספטום?

כמעט כולם אוהבים חורים באוזן. חור באוזן מאפשר לענוד תכשיטים מעוצבים, כאשר התכשיט הזה לא מחייב הפגנה של מעמד עם אבן יקרת ערך בכלל. חלק מן החורים הנעשים הם כאלה שנחשבים למסורתיים, ויש שניים אחרים שהלכו ונעשו הרבה יותר פופולאריים, בייחוד אצל אנשים צעירים.

טראגוס עגיל לאוזן

מאז שהאדם המודרני אוהב לחורר את עצמו בכל מיני מקומות בפנים ובגוף כולו, יש רשימה ארוכה של עגילים אשר מיועדים בצורה שלהם לאותו מקום בצורה ספציפית למדי. אחד מאותם המקומות הוא אזור הטראגוס, כאשר עגילים שמיועדים לאזור הטראגוס מצייני כי בראש ובראשונה מדובר בעגילים עבור אחת מן האוזניים, וליתר דיוק באזור של הטראגוס שהוא הבליטה הקטנה הזאת שיוצאת החוצה ונמצאת באמצע האוזן. למה דווקא שם? אולי כי מדובר באזור שבו אין ריבוי של כלי דם ועצבים, ואולי כי הרבה מאוד אנשים מוכרים בעולם בחרו להציג את עצמם מקושטים עם אותו החור. לבסוף, צעירים ואנשים אחרים אוהבים לבחור במיקום הזה כי הוא מראה על נועזות הרבה יותר גבוהה, וכף הפך החור הזה לשני בפופולאריות שלו עבור חירור באוזן מלבד התנוך הרך.

ספטום – עגיל לאף

ספטום הוא האזור הזה של המחיצה שבין שני הנחיריים של האף. למעשה, מדובר באזור הכי דק של סחוס שבו הכי קל לנעוץ מחט ולבצע חור בדיוק באמצע שבין שני הנחיריים ואת החור הזה ניתן לראות בצורה מאוד בולטת בשנים האחרונות אצל האדם המודרני, לצד תרבויות של המזרח שבהן חירור מן הסוג הזה היה כבר עניין של מנהג וותיק וישן במיוחד. עבור מי שיש חור באזור של הספטום זה חשוב מאוד לציין בפני המוכר כי הוא מבקש עגילים עבור האזור הזה על מנת שתהיה התאמה מיטבית בין הגודל והצורה של העגיל לבין המקום שבו אמורים לענוד אותו בסופו של עניין.


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *