איך תשמרו על חיי המצבר לאורך זמן

הערות 0 על ידי ב כללי
12 ביוני 2020
איך תשמרו על חיי המצבר לאורך זמן

כדי לשמור על חיי המצבר שלכם לאורך זמן רב, חשוב לדעת קודם איך לא לפעול אתו. מצבר, בדרך כלל מגיע עם אחריות של 3 שנים לפחות, כך אם המצבר שלכם התקלקל והפסיק לעבוד בתוך זמן האחריות, אתם כנראה עושים משהו לא טוב…

איך תשמרו על חיי המצבר לאורך זמן

בממוצע סוללות רכב מחזיקות מעמד בין שנתיים ל- 5 שנים. אחד הגורמים החשובים ביותר שמשפיע על משך הסוללה של מכונית הוא מזג האוויר. 

מנוע פועל מתחת למכסה המנוע כבר מייצר רמות חום גבוהות. הביאו יום חם ושרב כבד, ויש לכם ניקוז חמור בסוללת המכונית שלכם, מה שעלול להוביל לסיכון מוגבר למצבר מת, אם לא תנקטו אמצעי זהירות לנהיגה בקיץ.

סיבות ובעיות לפגיעה במצבר

מזג אוויר חם עלול לגרום להתנדפות נוזלים בסוללות הרכב, ולפגוע במבנה הפנימי של המצבר. זו הסיבה שחיי הסוללה הממוצעים קצרים יותר באקלים חם יותר. אז כאשר אתם מעריכים כמה זמן אורך חיי הסוללה במכונית שלכם, שקלו את האקלים בו תעשו את רוב נהיגתכם.

ללא קשר לטמפרטורה בה אתם נוהגים, טיפול נכון במצבר המכונית שלכם, יכול לעזור לשמור על הפעלתו התקנית.

נסיעות קצרות לשמירה על המצבר

נסיעה מהירה ברכב, מונעת את טעינת הסוללה של מכוניתכם במלואה. שמרו על עוצמת הסוללה של המכונית שלכם על ידי נהיגה נכונה. אם אינכם משתמשים במכונית שלכם לעתים קרובות, שקלו להשקיע במטען מצברים לרכב נייד.
קרה שנתקעתם באמצע הדרך בגלל המצב?
לחצו כאן כדי לקרוא על שירותי החילוץ בשטח שלא ישאירו אתכם לבד!

שמרו על המצבר מהודק היטב

סוללה שאינה מהודקת היטב יכולה לרטוט, ועלולה לגרום לנזק פנימי ומעגלים קצרים. בדקו את מסוף הסוללה באופן קבוע כדי להימנע מבעיות מצבר מיותרות.
מוזמנים להתייעץ בנוגע למצברים לרכב אצל עמי FIX וליהנות משירות מצויין!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *