מה זה בעצם קלנועית סגורה? 

הערות 0 על ידי ב כללי
14 ביוני 2020
מה זה בעצם קלנועית סגורה? 

קלנועית מוכרת ככלי רכב פשוט שמיועד בעיקר לתושבי יישובים כפריים, גם לצורך שינוע סחורות ולא רק כדי להקל על התנועה, ואינה דורשת רישיון נהיגה. הקלנועית הזו פתוחה וקלה לשימוש. בשוק ניתן למצוא דגם נוסף שנקרא "קלנועית סגורה",  קלנועית סגורה שנראית ומתפקדת כמו רכב קטן, אבל ללא צורך ברישיון נהיגה. היתרון הגדול של קלנועית סגורה לעומת קלנועית רגילה הוא בכך שיש בה אפשרויות מיזוג, אשר הופכות אותה לאטרקטיבית במיוחד בימים חמים, המהויים תופעה נפוצה  בישראל. אפשרות המיזוג היא בעלת ערך בריאותי רב עבור משתמשים מבוגרים, המהווים בדרך כלל את קהל היעד של שוק הקלנועיות, והן מונעות מצבים של התייבשות וצריבה בגרון בימים חמים.

יתרונות נוספים של קלנועית סגורה

קלנועית סגורה היא קלנועית זוגית, אשר מסוגלת לנסוע על מדרכה במהירות של עד 12 קמ"ש אבל רק בתנאי שיש גם מספיק מקום להולכי רגל על אותה מדרכה. מלבד המיזוג יש אביזרים נוספים אשר מקנים לקלנועית הסגורה יתרונות והופכים אותה נעימה יותר לשימוש מאשר קלנועית רגילה. בקלנועית כזו (המכונה "בימבה") יש גם מצלמת רוורס מערכת שמע ואזעקה, אין צורך בדלק מאחר שההנעה היא חשמלית וההטענה פשוטה וניתנת לביצוע בשקע חשמלי רגיל. ביישוב עירוני יש לקלנועית סגורה יתרון במציאת חנייה, וזאת בשל מימדיה הזעירים באופן יחסי. המהירות המקסימלית עומדת על 12 קמ"ש בלבד. 

פנייה לחברה אמינה

מומלץ לרכוש קלנועית רק מחברה אמינה בעלת ניסיון ועם צוות שמתמחה בתחום שנים רבות. שם יוכלו להדריך אתכם כיצד לשמור על הקלנועית ממפגעי רעש ולכלוך ולמנוע פגיעות בצבע ובמנוע החשמלי. סדר הגודל של העלות נע סביב 30 אלף ש"ח עבור בימבה, שתשרת אתכם בכל יישוב.
בקישור זה תוכלו לתרשם ממגוון קלנועיות ורכבים תפעוליים חשמליים!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *