משכורת שלישית

הערות 0 על ידי ב כללי
21 ביוני 2020
משכורת שלישית

מי יכול להתנגד להכנסה נוספת? היום כל אחד היה שמח לקבל תוספת להכנסה שלו, היות ויוקר המחייה רק הולך ועולה, בעוד שהמשכורת לא משתנה יותר מידי. לכן לא מעט אנשים מתקשים לסגור את החודש, או לחילופין, לשים כסף בצד לימים אפורים יותר. אך חשוב לזכור כי המטרה היא לא לחיות מהיד אל הפה, אל להרוויח מספיק כדי לחיות חיים טובים ומספקים יותר. אם בעבר היה מספיק שאחד מבני הזוג יפרנס את כל המשפחה, הרי שהיום אפילו שני בני זוג שעובדים במשרה מלאה, מתקשים לפרנס את עצמם ואת הילדים שלהם. אל מנת לחיות ברמת חיים גבוהה ונוחה יותר, יש צורך בהכנסה פאסיבית, שתצטרף למשכורת החודשית, קראו עוד באתר של עמית והגר דרור.

משכורת שלישית – כיצד ניתן לעשות זאת?

אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר, כדי להעלות את רמת החיים, היא לארגן הכנסה נוספת, שאינה דורשת השקעה של זמן. ברמת העיקרון, מומלץ להשקיע במספר אפיקים שונים, על מנת לפזר את הסיכונים, ולהבטיח לעצמכם הכנסה נוספת בכל רגע נתון. כדאי לזכור כי אנו חיים כיום בעידן של חוסר וודאות וחוסר יציבות כלכלי, ולכן חשוב לדאוג מראש למגוון מקורות הכנסה פאסיביים. בצורה כזו, כל משפחה תוכל להבטיח לעצמה שקט נפשי, איכות חיים גבוהה יותר וכסף בצד לימים אפורים יותר. כמו כן, כדאי לזכור כי כולנו מתבגרים, ולכן חשוב לתכנן מראש את גיל הפנסיה שלנו. קצבת הפנסיה רק הולכת ופוחתת עם השנים, מדיניו הרווחה מאבדת מכוחה ורוב המבוגרים נאלצים לחיות מתחת לקו העוני. לכן כדאי לחשוב על כך מראש ולהתארגן על מספר הכנסות פאסיביות שונות.

לסיכום, כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו משכורת שלישית, על מנת לשדרג את איכות החיים שלו ולדאוג לעצמו להכנסה בגיל מבוגר, חייב לדאוג לעצמו להכנסה פאסיבית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *