4 דברים שהופכים חדר בריחה למוצלח

הערות 0 על ידי ב כללי
30 ביוני 2020
4 דברים שהופכים חדר בריחה למוצלח

חדרי בריחה נחשבים בשנים האחרונות לאתרי בילוי ועניין לכל המשפחה והם אטרקטיביים גם לחברות עסקיות לצורך ערבי גיבוש ופעילות חברתית. יתרונם הגדול של חדרי הבריחה הוא במגוון האפשרויות שהם מספקים לבני כל הגילאים, וכן לבעלי מוגבלויות ודוברי אנגלית (בחלק מהחדרים). הבילוי משלב אתגר עם הנאה ותורם לקשר האישי בין המשתתפים. רמתם של החדרים אינה אחידה ורמת הקושי של השאלות נקצבת לפי העדפות המזמינים. הנה ארבעה גורמים חשובים שיהפכו חדר למוצלח: 

נושא מעניין ורמת קושי מתאימה

בחדרי הבריחה אפשר למצוא חידות בנושאים שונים, ופתרון החידות מוביל לנתיב יציאה מהחדר, וזו מטרת המשחק. רק נושא מעניין יגרום הנאה למשתתפים, שיגלו בו עניין ויתאמצו לפתור את החידות. אותם דברים אמורים ברמת קושי סבירה כדי לא לגרום לקושי מיותר מתח וכעס בקרב המשתתפים. אם בחרתם נושא כמו טורפדו – חשוב לדאוג לכך שההתרישות בחדר לא תבהיל את המשתתפים.
מוזמנים להתרשם ממגוון חדרי בריחה מומלצים באתר מיסתורי!

בדיקת רמת העיצוב של החדר

בילוי בחדר בריחה נועד לסקרן ולהפוך לזמן איכות עבור המשתתפים, ולכן מומלץ לבדוק מראש מהי רמת העיצוב של החדר, כדי למנוע אכזבות וכעסים. התשלום עבור החדר מסתכם במאות שקלים (תלוי במשפר המשתתפים כמובן) ואין סיבה שתקבלו תמורה עלובה. לכן מומלץ לבדוק מראש איך נראה חדר הבריחה.

מניעת צפיפות מיותרת 

ההנאה מהבילוי מותנית גם ביכולת לנוע במרחבי חדר הבריחה ולכן עליכם להימנע מצפיפות, שעלולה להפוך למסוכנת, ולבחור חדר מספיק גדול עבור כל המשתתפים במשחק.

מיקום נוח וזמינות

קביעת שעת הבילוי מותנית בזמינות של המשתתפים ולכן כדאי למצוא חדר בריחה נגיש ככל האפשר עבור כולם, כדי למנוע בעיות של פקקים, איחורים ומפחי נפש מיותרים.
באתר זה תוכלו למצוא מגוון חדרי בריחה מוצלחים:
https://www.mistory.co.il/


תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *