מה הקשר בין גלקסי חדש ועובדים מרוצים?

12 ביולי 2015
מה הקשר בין גלקסי חדש ועובדים מרוצים?

אם אתה מנהל עסק אתה בוודאי מבין את העובדה הפשוטה שרק אם העובדים שלך יהיו מרוצים הם ייתנו את הנשמה לעסק. במילים אחרות, לעיתים שווה להשקיע לא מעט בכך שהעובדים יהיו מרוצים ושמחים להגיע לעבודה בכל בוקר, כי בסופו של דבר זה ישפיע על העסק ועל ההתפתחות שלו. זו הסיבה לכך שמנהלים רבים מציעים לעובדים תנאים מיוחדים כמו:

  • נסיעות לחו"ל

  • רכב ואש"ל

  • טלפונים ניידים משוכללים כמו גלקסי 5 או מכשירים אחרים

  • מתנות לחגים וכדומה

people

מקום עבודה מודרני

בימינו חלק ממה שיקבע האם אנשים ירצו לעבוד בעסק שלך או לא זה לא רק התנאים אלא גם המודרניות דל המקום. לכן אתה לא יכול להמשיך לתת לעובדים שלך טלפונים ישנים שאינם חכמים, ואם עד היום לא ביצעת קנייה מרוכזת של מכשירים ניידים הגיע הזמן לעשות זאת. אתה יכול לבחור בין הרבה סוגים של טלפונים שכל עובד יקבל, כי כמו שאתה יודע השוק רווי באפשרויות, ואתה יכול להיות בטוח שככל שהנייד החדש של העובדים יהיה מודרני יותר כך הם יותר ישמחו ממנו.

מכשיר במחיר נוח

בין אם אתה חושב לקנות לכל עובד גלקסי 5 ובין אם אתה רוצה לקנות לעובדים שלך אייפונים או כל מכשיר אחר, כדאי גם לבדוק את המחיר. אומנם זה ברור שאם אתה מזמין מספר רב של מכשירים תשלם על כל מכשיר פחות, אך עדיין שווה לעשות השוואת מחירים. כמו כן, כדאי לבדוק לא רק את המחיר הסופי אלא גם את הפונקציות של המכשירים השונים כי בסופו של דבר אתה קונה לעובדים טלפון שהמטרה שלו היא לשמש אותם בצורה כמה שיותר נוחה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *