עיצוב משרד לפי פנג שוואי

הערות 0 על ידי ב כללי
7 באוגוסט 2020
עיצוב משרד לפי פנג שוואי

יש המון דרכים להפוך את סביבת העבודה שלכם למזמינה ופרודוקטיבית יותר. אבל האם שקלתם לעצבו בסגנון הפנג שואי? אם אתם לא ממש יודעים מה אנחנו רוצים מהחיים שלכם, נסביר על דרך עיצוב ייחודית זו במאמר זה.


עיצוב משרד לפי פנג שוואי

פנג שואי היא אמנות סינית עתיקה הכרוכה ביצירת מרחב הרמוני עם הסביבה. בעזרת פנג שואי, חפצים בחדר יהיו מסודרים לפי זרימת האנרגיה הטבעית. הרעיון כולל גם שימוש בצבעים, בחומרים, ובפריסת חלל ליצירת אווירה חיובית.

מקורו של עיצוב חלל זה הוא בסין לפני למעלה מ – 3,000 שנה והוא ייושם יותר במקומות כמו יפן, קוריאה, סינגפור, פיליפינים, וייטנאם, תאילנד ומלזיה. בשנים האחרונות פילוסופיית הפנג שואי הפכה פופולרית יותר ויותר גם במדינות המערב.


שילוב הפנג שואי בסביבה עסקית

אנשי עסקים אסייתיים רבים עושים מאמצים כדי לשלב פנג שואי בסביבתם העסקית. בסקר מתוארך, 70 אחוז מהעסקים בטאיוואן, עיצבו בצורה זו את משרדיהם, כאשר כל חברה בסקר, הוציאה בממוצע 27,000 דולר על ייעוץ פנג שואי, לעיצובים ודמי בנייה.

עצות הפנג שואי המשרדיות, יעזרו לכם ליצור אנרגיה תוססת ומוצלחת בחלל המשרדים שלכם. לא משנה אם המשרד שלכם הוא בניין משרדים מפואר משרד ביתי, משרד פינתי או חדרון קטן, הפנג שואי יכול להביא את האנרגיה הרצויה אם אתם תדעו ליישם אותה.


מחקר מקרה של משרד פנג שואי

עיצוב הפנג שוואי למשרד, הוא חשוב באותה המידה כמו לחדר השינה. אנו נוטים לבלות שעות רבות במשרד, בין אם מדובר במשרד ביתי או בסביבת עבודה חיצונית. אם הזנחתם את שטחי המשרד שלכם, קחו קצת זמן עכשיו ועיצבו את המשרד שלכם באופן זהה לפנג שואי.


מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו מומחים בהשכרת משרדים בפתח תקווה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *