בני ינאי – לבחור את האדם הנכון לתפקיד

הערות 0 על ידי ב כללי
10 באוגוסט 2020
בני ינאי – לבחור את האדם הנכון לתפקיד

כשאנחנו מחפשים איש מקצוע לתפקיד מסוים, בין אם זה במגזר הציבורי ובין אם זה במגזר הפרטי, עלינו לקבוע פרמטרים מסוימים, על פיהם נבחר בסופו של דבר את האדם הנכון.

מאחר ויש לא מעט אנשים שיכולים להתאים, כך או אחרת, לתפקיד אותו אליו אנחנו מבקשים למצוא עובד מתאים, אזי שעלינו לקבוע פרמטרים על פיהם נעשה זאת, רק כך נוכל לקבוע בצורה בטוחה וודאית, מי יכול להתאים. חשוב לזכור, הפרמטרים שנקבע, צריכים להיות מבוססים על פי הצרכים שלנו וכן הם צריכים לקחת בחשבון, שאותו עובד אשר נבקש למנות לתפקיד, צריך לבצע אותו לאורך זמן ולא למשך תקופה קצרה.

הפרמטרים אותם נקבע, יהיו מבוססים, בדרך כלל על ניסיון, מקצועיות, אמינות, דייקנות, יכולת עבודה בצוות. כמו כן, על פי פרמטרים ספציפיים שחיוניים לתפקיד, למשל, ניהול עובדים, הובלת פרויקטים, יכולת לעבוד בלחץ ועוד.

בני ינאי הוא האיש המתאים

אם אנחנו מחפשים מישהו שיענה על כל הפרמטרים הנ"ל, הרי שיש אדם אחר שיכול לעזור לנו, בני ינאי שמו.

בני ינאי הוא בעל עבר פיקודי בצבא, ניהל מפקידים, חיילים  ולוחמים, כמו כן, הוא ניהל מחלקות שונות במסגרת תפקידים שונים שהוא ביצע הן במגזר הציבורי והן במגזר העסקי. כמו כן, הוא היה אחראי על פרויקטים בסדרי גודל שונים, כולל פרויקטים שהשפיעו באופן מהותי על החברה, בין אם זה במובן הרחב ובין אם זה על מגזרים ספציפיים.

לפני סיום חשוב לומר, לא סתם בני ינאי הוא האדם המתאים לתפקיד, הוא עונה על כל הפרמטרים שהצגנו ואין ספק בכלל שהוא ידע להתמודד עם כל הסיטואציות והמצבים אשר נעמיד בפניו. לכן הוא האיש המתאים לתפקידים שונים ומגוונים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *