הכל על כללי כתיבה אקדמית

הערות 0 על ידי ב כללי
17 באוגוסט 2020
הכל על כללי כתיבה אקדמית

כתיבה אקדמית היא עסק מצחיק. זה לא נעשה כדי לבדר, כמו במקרה של בדיה, אלא כדי להעביר מערכת רעיונות בזהירות ובאופן חד משמעי כמה שאפשר. סביר להניח שההצעות שלי לכתיבה אקדמית לא יעזרו לכם להפיק את הרומן הטוב ביותר, אך הן עשויות לעזור לכם לפרסם מאמר טוב בכתב העת האקדמי שלכם.


הכל על כללי כתיבה אקדמית

אחת מיומנויות הכתיבה האקדמיות החשובות ביותר היא יכולת הכתיבה בסגנון ובאופן פורמלי. סופרים המשתמשים בסגנון האקדמי הרשמי נמנעים מסלנג וקיצורים.

סופרים מתחילים רבים מתקשים לספר כתיבה לא פורמלית מלבד כתיבה רשמית. הם נוקטים בכתיבה לא רשמית, מכיוון שהיא קלה ומוכרת יותר.


מאפייני הכתיבה הבלתי פורמלית

מאפייני הכתיבה הבלתי פורמלית כוללים שימוש בקולוקוויאליזם ובז'רגון, כתיבה בגוף ראשון, הצהרות אישיות ישירות, ובחירות מילוליות לא מדויקות. לשם השוואה, את הכתיבה הפורמאלית מכולן ניתן למצוא במסמכים משפטיים.

כתיבה לא פורמלית היא בסדר עבור רשומות ביומן, בלוגים, כתיבה אישית, מכתבים או מיילים לחברים. עם זאת, סופרים העובדים על מאמרי בית ספר, מאמרים על יישומי מכללות, מאמרים מדעיים, מאמרי מחקר, מצגות ועידה, וכן הצעות עסקיות, בדרך כלל, משתמשים בסגנון רשמי יותר.


מי צריך עריכה לשונית?

בין אם אתם סטודנטים, מורים או אנשי עסקים, כישורי כתיבה אקדמיים נחוצים בעולם של ימינו. מאמרים, דוחות, מצגות ומאמרי מחקר הם רק כמה דוגמאות למסמכים שנכתבו בסגנון האקדמי. כתיבה אקדמית, כאשר משתמשים בה באופן מתאים, מציגה דימוי מלוטש ומקצועי.

אם וכאשר תצטרכו להגיש חומר אקדמי לאחת מהעבודות מחקר שלכם, אל תהססו לפנות לגורמים הרלוונטיים כדי שיעשו לכם העבודה האקדמית שלכם באופן מקצועי, קריא ומדויק שניתן להגיש כעבודת מחקר.


ליצירת קשר עם חברת iEdit לחצו כאן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *