עורך דין פלילי בחיפה

הערות 0 על ידי ב כללי
22 באוקטובר 2020
עורך דין פלילי בחיפה

עבור רוב האנשים, היכרות עם המשפט הפלילי מגיעה בחלקים ושברים – מסרטים, טלוויזיה וספרים. אך כאשר אנו מעורבים באופן אישי במערכת המשפט הפלילי, נושאים אמיתיים נכנסים למוקד והצורך במידע וסיוע יכול להיות פתאום דבר נחוץ וחשוב.


עורך דין פלילי בחיפה

כאשר חברה וממשלה מחליטים שהתנהלות מסוימת מסוכנת לאזרחים, או פוגעת בחברה כולה, התנהגות כזו מתויגת כ"פשע" והיא נתונה לעונשים וסנקציות כמו קנסות ומאסר.

מרבית הפשעים מזוהים בחוקים שנחקקו על ידי המחוקקים המקומיים, בתגובה לנושאים המשפיעים על תחום השיפוט. לדוגמא, עיר מסוימת, עשויה לקבוע את חוקי העזר העירוני שלה, בעוד שהממשלה מחליטה על החוקים באופן כללי.

עורכי דין פליליים קיימים בכל הארץ ובעיקר באזור הצפון וחיפה, שם תוכלו לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.


יסודות המשפט הפלילי: המערכת והנוהל

מערכת המשפט הפלילי כוללת את כל התהליך הפלילי עצמו – מחקירה ומעצר ועד הרשעה וגזר דין – והאנשים הממלאים תפקיד בתהליך זה. אלה כוללים את הנאשמים, שוטרים, עורכי דין תובעים, סנגורים פליליים, שופטים, עדים וקציני מבחן.


מתי אדם מואשם בעבירה?

בכל שלבי ההליך הפלילי, אדם החשוד בעבירה או מואשם בעבירה, זכאי לזכויות יסוד מסוימות הנובעות מחוק כבוד האדם וחירותו ומהחלטות מפתח בבית המשפט.

אלה כוללים את הזכות לעורך דין ואת הזכות למשפט מהיר. זכויות חוקתיות אלה, מספקות איזון בין האינטרס של הממשלה להבטיח כי התנהגות פלילית מזוהה ונענשת, לבין הצורך הבסיסי לשמר ולקדם את חירויות הפרט המאפיינות חברה דמוקרטית.

אל תהססו להתייעץ עם עורך דין על כל דבר. פניה לעו"ד פלילי, במקרים מסוימים, יכולה להציל חיים ולשנות דין. לפעמים שווה להשקיע מאמץ קטן במציאת עורך דין פלילי בחיפה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *