תיקון חיווי אשראי

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
22 באוקטובר 2020
תיקון חיווי אשראי

על פי חוק נערך רישום אחר כל לקוח מבחינת ההתנהלות הפיננסית שלו. כלומר שישנו מידע על תקינות ועל יושר כמו גם על האימון שאפשר לתת בכל אזרח באשר הוא. הדבר משפיע בעיקר כאשר רוצים להוציא הלוואה או לקבל משכנתא מהבנק. או אז נפתחים ה'ספרים' כביכול והמידע על הלקוח נבדק ונחקר עד שמתברר האם אכן אפשר להעניק ללקוח את ההלוואה או לא.

לא פעם קורה והלקוח מקבל סירוב מהבנק והא לא יכול לקבל את ההלוואה מהבנק.

זאת בגלל שיש עליו חיווי אדום או רישום בי די איי שלילי.

אז מה עושים עם הרישום השלילי?

נשאלת כמובן השאלה מה אפשר לעשות עם החיווי האדום? האם ניקוי נתוני אשראי שליליים הוא אפשרי? האם יש דרך להעלים רישום מפליל שכזה? האם יש על זה חוק התיישנות ואיכשהו המידע ייעלם באופן טבעי? 

אז דבר ראשון חשוב לדעת כי רישום שלילי הוא לא דבר שנמחק מאליו באופן מהיר. הוא אמנם לא יישאר לאורך זמן אך יארכו מספר שנים עד שזה יקרה. על םי רוב זה יהיה בין שלוש שנים לשבע שנים.

מדובר בהחלט בפרק זמן נכבד ולא תמיד האדם יכול להרשות לעצמו את ההמתנה הארוכה הזו. בייחוד אם הוא רוצה כבר לקבל את המשכנתא על מנת לרכוש לעצמו בית.

כאן בדיוק נכנסים לתמונה אנשי המקצוע מתחום הפיננסים.

מי יתקן עבורכם את חיווי האשראי?

על מנת שחיווי האשראי יתעדכן ויימחקו הרישומים השליליים כמה שיותר מהר, חשוב מאוד לפנות אל איש מקצוע מומחה העוסק בייחוד בתחום הזה של מחית רישומים שליליים. אנשי המקצוע יוכלו לאתר טעויות אם ישנם ברישום והודות לכך יהיה בכוחם להוביל לתיקון החיווי או למחיקת הרישום השלילי, מחיקת נתוני אשראי פחות טובים.

חשוב להיות מודעים לכך ולפעול בהתאם במקרה הצורך.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *