כשמנסים לסבן אותך – עו"ד תאונות עבודה

הערות 0 על ידי ב דיני עבודה
25 באוקטובר 2020
כשמנסים לסבן אותך – עו"ד תאונות עבודה

לא מעט אנשים אשר נפגעים במהלך תאונות עבודה כלל לא מודעים לזכויות שלהם מה שגורם להם להפסיד לא מעט כסף. בדיוק עבור המקרים הללו יש עורך דין מקצועי לתחום תאונות העבודה אשר מכיר היטב כל פרט בסעיפי החוקה הקשורים לנושא. מעבר לחוסר היכרות מצד העובד שנפגע, פעמים רבות שיש גם אינטרס מובהק מצד המעסיק וכן מצד ביטוח לאומי למזער נזקים ולמנוע מהעובד לדרוש את שמגיע לו. תאונות עבודה מזכות את העובדים בתשלומים מביטוח לאומי ופעמים רבות גם מהמעסיק. במידה והתאונה נגרמה כתוצאה של רשלנות המעסיק, קיים סיכוי סביר שגם הוא ידרש לפצות את העובד שנפגע. אך כמובן שהמעסיק וביטוח לאומי לא יתנדבו להעניק פיצויים לעובד שאינו מודע או דורש את זכויותיו ולכן חשוב להכיר היטב את כל הזכויות והחובות שלכם כמועסקים. 


כך תצליחו לקבל את כל המגיע לכם מביטוח לאומי ומהמעסיק שלכם


במידה ואתם מכירים היטב את כל זכויותיכם, דורשים אותם ונתקלים בסירוב, ינון הדאיה שהינו עורך דין לתאונות עבודה, ידע לסייע לכם להתמודד על הצד הטוב ביותר. סיועו של עורך דין על פי רוב מזכה את העובד שנפגע בסכומי כסף לא מבוטלים. לכן, במידה וגם אתם נקלעתם לסיטואציה בה לא מוכנים לשלם לכם את כל מה שמגיע לכם, אל תחששו ופנו לעורך דין מקצועי שידע לסייע לכם בכל צורך בתחום. היכרות מעמיקה עם כל פרטי הפרטים בחוקה וכמובן ידע מקדים אודות מקרים דומים שהוכרעו בעבר יאפשר לכם ליהנות מייצוג אופטימלי לאחריו תהיו זכאים לכל המגיע לכם ללא יוצא מן הכלל.


בחרו נכון 

בחרו נכון עורך דין מקצועי ומיומן אשר עוסק בתחום תאונות העבודה וקבלו שירות מיטבי שיעניק לכם לא מעט כסף המגיע לכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://hadayalaw.co.il/.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *