תולעים בעץ טיפול אפקטיבי

הערות 0 על ידי ב כללי
3 בנובמבר 2020
תולעים בעץ טיפול אפקטיבי

אנחנו מורגלים לחשוב כי תולעת היא דבר שנמצא באדמה או בפרי, אבל, תולעים נמצאות בהרבה מאוד מקומות, ואחד מאלה יכול לכלול גם את אחד מהרהיטים האהובים שלנו, למרבה הפלא. מה עושים עם מצב שבו חוששים כי יש תולעים בעץ? קודם כל צריכים להבין את הסיטואציה כדי לדעת להבחין במקרה שבו אכן יש תולעים בעץ, ולאחר מכן למהר ולפעול באופן שיסיים את האי נעימות הזו, ויפה שעה אחת קודם לכן.


יש דבר כזה תולעים בעץ 

אולי זה נשמע מוזר, אבל יש תולעים שממש אוהבות לחיות בתוך עצים. הן ניזונות מהחומר שקיים בתוך העץ, ושם הם מגדלות עוד ועוד צאצאים חמודים שגדלים אף הם להיות תולעים קטנות, גדולות או בינוניות, תלוי את מי שואלים ומי מביט. יצא לכם לשמוע רחשים ורעשים מחתיכת ריהוט אצלכם בבית? אתם לא מדמיינים ואתם בהחלט לא צריכים לפנות אל טיפול פסיכיאטרי כי אכן יש יותר מאפשרות אחת כי הריהוט הזה שלכם מגדל לו בוכו משפחה שלמה. של מה. של תולעים, כמובן.


איך מטפלים ביעילות להעלמת התולעים

המזיקים הנפוצים לעצים ופריטי ריהוט הם ליקטוס ויקרונית, שהם אינם טרמיטים, אבל הם בהחלט מייצרים הרס משל עצמם לעץ, ללא שום קשר לדרך שבה הם עושים זאת. אף אחד לא מעוניין כי ריהוט עץ שיש לו בבית ייהנה מן העונג המפוקפק הזה, בייחוד כאשר הפרפר החמוד הזה שנוצר מכל תולעת שהופכת לגולם מטיל ביצים משל עצמו ברהיט והמעגליות הזו אינה נגמרת עד אשר הרהיט כבר אכול והרוס לחלוטין ואין מנוס מלזרוק אותו. הטיפול כולל בידוד לאותו רהיט בעייתי, לצד הדברה עם גז ייעודי ועיטוף בניילון שסוגר על אותו מזיק עד אשר כל כולו מושמד.


מוזמנים לפנות אלינו עוד היום – חברת הדברה אגרנט ארנון.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *