שיפור יכולות השיווק שלכם בעזרת שיעורים פרטיים

הערות 0 על ידי ב כללי
29 באוקטובר 2015
שיפור יכולות השיווק שלכם בעזרת שיעורים פרטיים

רבים מאיתנו נעזרים בשיעורים פרטיים, זוהי דרך מעולה להגיע להישגים, להתמודד עם קשיים או סתם ללמוד משהו חדש.

פעם שיעור פרטי היה מפגש בביתו של התלמיד או בביתו של המורה. כאשר היה מדובר בילדים, בדרך כלל על ההורים היה להסיע את התלמיד לשיעור פרטי בביתו של המורה. כל ההתעסקות הזו עם הנסיעות אל ביתו של המורה גזלה זמן גם מהתלמיד וגם מההורים.

שיעורים פרטיים – גם למנהלים

אם אתם בתפקיד מנהלי או בדרך לשם, אתם יכולים לשפר את יכולות השיווק שלכם בעזרת שיעורים פרטים בתחום השיווק באינטרנט. שיעור פרטי הוא זול בעשרות מונים לעומת קורס במסגרת כזו או אחרת, יכול להכניס אתכם לעניינים די מהר – ומשל להמשיך לבד.

על מציאת מורים פרטיים דרך האינטרנט

היום טכנולוגיות האינטרנט אשר נכנסה לכל מקום מאפשרת לנו לקיים שיעורים פרטיים דרך האינטרנט. באמצעות טכנולוגיות פשוטות ושיחות וידאו, כמו למשל עם תוכנת סקייפ הידועה (או אחרות) ניתך לערוך שיעורים באמצעות האינטרנט. כאשר השיעור הפרטי מתקיים באמצעות האינטרנט זה מאפשר להורים לחסוך את כל ההתעסקות בהסעות.

התלמיד נמצא בביתו שלו, המורה נמצא בביתו והם מתקשרים באמצעות האינטרנט ממש כאילו הם נמצאים אחד מול השני. זה חוסך זמן להורים, לילד ולמורה.

בעבר כאשר ההורים לא יכלו להסיע את הילד אל בית המורה, המורים גבו יותר כסף על שיעור פרטי המתקיים בבית התלמיד. הסיבה לכך הייתה פשוטה, אם הם צריכים להגיע לבית התלמיד זה גובה מהם יותר זמן ויש גם עלויות נסיעה. היום אם ההורים אינם יכולים להסיע את הילד פשוט ניתן לקיים את השיעור באמצעות האינטרנט ואפשר לחסוך את ההוצאות הנוספות.

אל תחשבו שכל היתרונות של שיעורים פרטיים באמצעות האינטרנט מסתכמים בחיסכון בנסיעות. לימודים באמצעות האינטרנט פותחים בפניכם עולם חדש של אפשרויות ללא חסמים גיאוגרפיים. כאשר אתם מחפשים מורה אתם לא חייבים לחפש מורה מהשכונה או מיישוב המגורים, אם נראה לכם שיש מורה טוב בבאר שבע ואתם גרים בטבריה אז אין שום מחסום גיאוגרפי.

יתרון זה מועיל במיוחד לאנשים המתגוררים בישובים קטנים ומתקשים למצוא מורה פרטי ביישוב. ביטול המחסום הגיאוגרפי מאפשר גם למצוא מגוון גדול יותר של נושאי לימוד – ישנם נושאי לימוד כמו מתמטיקה או אנגלית להם יש מורים רבים. אך מה לגבי מורה פרטי לביומטריקה במקרה שאתם סטודנטים? אין הרבה מורים העוסקים בזה, האפשרות של קיום שיעור פרטי באמצעות האינטרנט נותנת לכם את האופציה לחפש בכל הארץ. בכתבה שפורסמה באתר NRG', תקבלו מספר טיפים למציאת מורה פרטי מצליח.

גם המורים עצמם נהנים מהיתרונות. לאחרונה נתקלתי במורה פרטי המרבה לטייל בחו"ל.  האפשרות לקיים שיעורים פרטיים באמצעות האינטרנט מאפשרת לו לנסוע לחו"ל מבלי לפספס לקוחות. כל מה שהוא צריך זה רק לקחת איתו את המחשב הנייד או אפילו רק הטלפון והוא יכול להעביר שיעור מכל מקום בעולם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *