יוסי שדה – מספק מקום לבני נוער

הערות 0 על ידי ב כללי
2 בדצמבר 2020
יוסי שדה – מספק מקום לבני נוער

בני נוער רבים ברחבי הארץ נמצאים היום במצוקה קשה ואין להם אין לישון או משפחה להרגיש חלק ממנה. הודות לאנשים כמו יוסי שדה, ניתנת לאותם בני נוער הזדמנות שנייה להפוך את העתיד שלהם לטוב יותר. בין היתר בני הנוער הללו הולכים לטיולים משותפים ולומדים שדרך עבודה קשה ניתן להשיג כל מה שרק רוצים. כך הם מצליחים להגיע להישגים בחייהם, ללמוד לתעודת בגרות בהצלחה ולהתגייס ליחידות מובילות בצה״ל.

בני נוער מצוקה – יש מה לעשות

כפי שאמרנו, יוסי שדה מוכיח שוב ושוב כי בני נוער במצוקה הם לא כאלה שנחרץ גורלם. בעזרת ליווי ותמיכה מקיפה ניתן לספק לאותם בני נוער את כל מה שהם רק צריכים וזאת כדי לממש את הפוטנציאל שגלום בהם. נוסף על כך, לא פחות חשוב לוודא כי מקדישים תשומת לב מרבית לצרכיו של כל בן נוער וזאת תוך כדי שמנסים לספק לו מענה מדויק לצרכים שלו. בין אם מדובר על סיוע בלימודים ובין אם קושי חברתי הסתגלותי.

התמודדות מוצלחת עם מצוקות

תוהים מהי הדרך הנכונה להתמודד עם אתגרים שונים שעומדים מול בני נוער? מהי הדרך הנכונה ביותר לסייע להם? ובכן, יוסי שדה מוכיח שוב ושוב שהדבר החשוב ביותר הוא ליווי אישי ותמיכה מקיפה ככל האפשר. בדרך זו ניתן לאפשר לכל בן נוער להרגיש הכי בנוח שרק אפשר ולא לחשוש בנוגע לאף אתגר שניצב מולו.

הפוטנציאל הגלום באותם בני נוער שבמצוקה הנו עצום ורק צריך לדעת להראות להם את הדרך ולאפשר לכם לראות את הדרך לעתיד טוב יותר עבורכם. כך יוסי שדה שינה את חייהם של בני נוער עוד משנת 1998, השנה בה הוקמה החווה שלו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *