הזמנת מכולת לעסק – כל היתרונות במשלוח עד המשרד

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
27 בדצמבר 2020
הזמנת מכולת לעסק – כל היתרונות במשלוח עד המשרד

הזמנת מכולת לעסק ולמשרד הנה תהליך שמתבצע בדרך כלל לפחות פעם אחת בשבוע. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מספקות באופן שוטף לעובדים, מגוון מוצרים הולך וגדל. הסיבה המרכזית היא רווחת העובד אשר מקבלת יותר חשיבות ובהתאם גם עולה הצורך לגוון את סוגי המאכלים כשאנחנו כמעסיק מעמידים לרשותו.

בתוך כך נרצה שתהליך ההזמנה יהיה פשוט ביותר לעסק וידרוש כמה שפחות משאבים. חשוב מאוד שהמוצרים יהיו טריים, מגוונים ויתנו לעובדים תחושה שאכן מישהו דואג להם.

 בחירת ספק להזמנת מכולת לעסק

בבואנו לבחור ספק להזמנת מכולת לעסק, נרצה לשים לב למספר דגשים אשר חשוב מאוד לקחת אותם בחשבון על מנת למנוע אכזבות בעתיד. הספק, מעבר להיותו נותן שירות מהשורה הראשונה, חייב להיות כזה שמגוון המוצרים שלו יהיה רחב ביותר והוא מסוגל לעמוד בלוח הזמנים אליו הוא מתחייב.


כמו כן , נשים דגש על הממשק הדיגיטלי-אינטרנטי של הזמנת מכולת לחברות ועסקים ושל הספק והיכולת שלנו להזמין באופן פשוט ביותר את כל המוצרים באינטרנט,  בצורה שתיקח מאיתנו כמה שפחות זמן.


 אחריות הספק

לאור העובדה שאנחנו מדברים על מוצרי מזון, אחריות הספק הינה קריטית לאיכות כמו גם למקורות של הספק. עניין זה הינו חשוב מאוד בעיקר כאשר אנחנו מדברים על סחורה טרייה כגון מוצרי חלב, ירקות ופירות.


לצד החשיבות הגבוהה של  האחריות, חשוב מאוד שהספק ידע לטפל באופן מהיר ויעיל בכל בעיה שמתעוררת על ידי מי מאנשי המשרד. כמו כן נרצה שהספק יוכל לתמוך באספקת מוצרים מהירה מאוד כאשר יש לנו אירועים בלתי צפויים. גם אופן האריזה חייב להיות מאוד נוח לטיפול על ידי הצוות על מנת יגזול כמה שפחות זמן.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *