חדר בריחה דרושים

הערות 0 על ידי ב גיוס עובדים
5 בינואר 2021
חדר בריחה דרושים

מחפשים עבודה? אוהבים לקום בכל בוקר מחדש לחיים של תעלומה, פנאי ואווירה? אולי מתאים לכם לעבוד בחדר בריחה? העבודה בחדר בריחה יכולה להתאים למי שמעוניין להדריך קבוצות ולקבל על עצמו אחריות של הפעלת מתחמים. כמובן שצריך לזכור שעבודה בחדר בריחה היא לא פעילות מאתגרת במובן הפשוט של חדר בריחה.

כי העובדים מכירים כמובן את פרטי התעלומה ואת מראה החדר. הם נמצאים כאן על תקן של מדריכים, מפעילים ואולי נותני רמזים. אולי עובדה זו מפחיתה מעט את הלהט, אבל חשוב להבין את זה. כדי לא למצוא את עצמכם מתחילים לעבוד ומתאכזבים משגרה מונוטונית.

על האחריות, על הדרישות ועל התפקיד

בכל חדר בריחה בו מארחים קבוצות או יחידים יש צוות מקצועי שאחראי לקבל כל מבקר. הצוות הוא זה שמוקד על המתחם והוא זה שמקפיד לשמור על התאמה מיטבית לכל קבוצה מכל הבחינות. הן מבחינת הכנת חדר הבריחה לקראת הביקור מבחינת ארגון וסדר, הן מבחינת גביית התשלום בכניסה לחדר הבריחה, והן מבחינת ההדרכה לקראת תחילת האתגר.

בנוסף חשוב להזכיר שבמהלך הפעילות אמור המפעיל להיות ער לנעשה בתוך החדר, ולעקוב אחרי הפעולות שהמבקרים מבצעים או לא מבצעים בחדר הבריחה, להיות ער לבקשת הרמזים במידת הצורך ולהגשת עזרה כנדרש. ראו לדוגמה חדר בריחה לילדים שרלוקד!

לאהוב את העבודה ולעשות את זה היטב

בכל תחום חשוב כי עובד יאהב את העבודה שלו. שהוא יתחבר לתפקיד שהוא ממלא ויעשה את זה הכי טוב שהוא יכול. זה רלוונטי מאוד גם בתחום העבודה בחדרי בריחה דרושים. כי הצוות שמקבל את המבקרים משפיע על החוויה, על ההנאה שלהם ועל היכולת שלהם להתמודד עם האתגר.

אם אתם מרגישים מתאימים לתפקיד – חפשו אחר מודעות דרושים של חדר בריחה מומלץ בראשון לציון!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *