מה השכר האמיתי של מפתח אוטומציה

הערות 0 על ידי ב כללי
19 בינואר 2021
מה השכר האמיתי של מפתח אוטומציה

אחת השאלות ששואלים את עצמם צעירים וצעירות אשר רוצים להשתלב בעולם הייטק, בתחום כזה או אחר, היא מה השכר שהם אמורים לקבל. הרי כשבוחרים מקצוע לימודים מסוים, אחת מנקודות הייחוס היא השכר אשר אמורים להרוויח כשמשתלבים בתחום, עם סיום הלימודים. 

לכן, כל מי שמבקש ללמוד קורס אוטומציה, בוחן תחילה מה השכר של מפתח אוטומציה. אם השכר לא נראה לו, אז סביר להניח שהוא יחפש תחומים אחרים בתחום ההייטק, שם הוא יוכל להרוויח יותר. כמובן שהבחירה לא תהיה אך ורק על בסיס שכר אלא גם על בסיס עניין והיכולת להתקדם בתחום, אך עדיין יש משמעות רבה לשאלת השכר. יש לה השפעות ניכרות לאורך זמן. 

לפני שנסביר כמה אמור להרוויח מפתח אוטומציה, חשוב להדגיש 3 נקודות. ראשית, מדובר על תחום שיש לו ביקוש נרחב, לכן גם התנאים הם מאוד טובים. שנית, מעבר לשכר, התנאים בתחום הם מאוד גבוהים, ברוב החברות שעוסקות בתחום. שלישית, אפשר לעסוק בתחום לא רק בישראל, אלא גם בחו"ל. 

מה השכר שיכול לקבל מפתח אוטומציה?

השכר ההתחלתי של מפתח אוטומציה שסיים לימודי אוטומציה, נעים סביב עשרת אלף שקל, כאשר הוא יכול לעלות עם השנים ולהגיע גם לסכומים של עשרים ושלושים אלף שקל בחודש. יש לציין, שברמות נמוכות יותר, נניח QA פשוט, אז השכר עומד מעט מתחת לעשרת אלפיים שקל בחודש, אך הם יכולים לעלות עם השנים. 

כלומר, לא רק שהשכר גבוה, אלא גם יש אפשרות להתקדם ולקבל שכר הרבה יותר משמעותי, בין אם מבצעים תפקיד גדול יותר, ובין אם הוותק גדל. סביר להניח שעובד אשר נמצא במקום עבודה למעלה מחמש שנים, יגיע כבר לסכומים של שלושים אלף בחודש

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *