איך עוברים ראיון עבודה בזום בצורה טובה?

הערות 0 על ידי ב גיוס עובדים
19 בינואר 2021
איך עוברים ראיון עבודה בזום בצורה טובה?

מי ידע שכך יהיה

נגיף הקורונה שינה לגמרי את סדר היום והשגרה התקינה בעולם. הגיע ממקום רחוק אלפי קילומטרים מהארץ אך בכל זאת הגיע וגרם לנו לנסות להתמודד ולמצוא פתרונות למציאות החדשה שהכתה בנו ברגע. אחד מהתופעות שהכי מזוהות עם הקורונה זוהי אפליקצית זום. אפליקציה (יישומון) לתקשורת מרחוק באמצעות שיחות וידאו אשיות או קבוציתיות, שיתופי מסך, צ'אט ופיצ'רים נוספים. בעקבות שגרת הקורונה חברות רבות מבצעות ראיונות עבודה בזום ולא בצורה המסורתית ואנחנו במאמר הבא בשיתוף אתר https://www.sharongidron.co.il/ הבאנו לכם 3 דרכים לעבור ראיון עבודה מוצלח בזום.

דמיינו שאתם באמת הולכים למשרד

תתלבשו יפה, תתגנדרו לפני, תריחו טוב ממש כאילו אתם עכשיו בדרך למשרד הדבר יכול לעזור מאוד בכך שקודם כל כאשר אנו מרוצים מהמראהומההופעה החיצונית שלנו אנחנו הרבה יותר בטוחים בעצמנו ובדברים שאנו אומרים ולכן אף על פי שהראיון בבית תתלבשו יפה ותבואו מוכנים להמחשת המציאות עד כמה שאפשר. זיכרו שאין שני לרושם ראשוני וזה שאתם השקעתם בלבוש לכבוד הראיון למרות שהוא בזום יכול למצוא חן בעניי המעסיק ולהשאיר רושם ראשוני מעולה.

בדקו את הזום לפני כן

כמה שעות לפני הראיון תעשו בדיקה לאפליקציה ותראו שהיא עובדת חלק שאתם שומעים ונשמעים היטב בכדי שכל מה שתאמרו בראיון. יעבור ויקלט בצורה ברורה ומדוייקת כפי שרצינו. הבדיקה יכולה לקחת כמה דקות בלבד ויכולה להיות עם כל בן אדם שיסכים לעזור לכם לטובת הדבר, זוהי בדיקה קצרה ובהחלט שווה את זה.

להתכונן לפגישה

למרות שהפגישה היא אינה פרונטלית אין זה אומר שלא צריך להתכונן אליה, אפשר לשבת לבד או עם מישהו ולחשוב מה עלולים לשאול אותי וכיצד אני יענה להם ובכך לבוא מוכנים יותר לראיון.

קראו גם על: קורס אונליין לדיבור מול קהל

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *