חברה בהקפאת הליכים – מה זה אומר?

הערות 0 על ידי ב כללי
2 בפברואר 2021
חברה בהקפאת הליכים – מה זה אומר?

רבים בתי העסק שנתקלים מידי יום בקשיים. משברים ואינפלציה, תשלום מיסים כבד ושאר תשלומי שכירות וארנונה –  ובטח שמשבר קורונה – כולם מובילים לכך שבעלי עסקים נתקלים בקשיים כלכליים כאלה ואחרים.

בין היתר חברות וארגונים יכולים להכנס לקשיים כלכליים בשל ניהול לא נכון ושאר סיבות שמובילות לחובות כבדים. אם העסק שלכם בקושי כלכלי ואינכם יכולים לשלם חובות, תשלומים לעובדים, תשלומים לספקים וכולי – תוכלו לנסות להכנס להקפאת תהליכים.


אבל מה צריך לדעת על הליך כזה?

הקפאת תהליכים נעשית עבור חברות לתקופה של 9 חודשים. תהליך זה מאפשר להגן על החברה מפני נושים ולאפשר הזרמת כספים למען פירעון החובות כמו גם פרק זמן שבו התהליכים המשפטיים מול החברה יוקפאו על מנת שבעלי העסקים יוכלו להגיע להסדרים עם נושים, לפרוס חובות, לשלם לעובדים משכורות, לקבל זמן חסד שבו ניתן יהיה להתאושש כלכלית, ולשקם את מצב העסק או לסגור אותו תוך הכרזה על פשיטת רגל.


כיצד מתבצע ההליך?

כדי לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר מומלץ לבחור עורך דין מומחה בפירוק חברות. איש מקצוע זה יוכל לאפשר לכם ייעוץ ונקיטת צעדים שיסייעו לכם להגיש בקשה להקפאת ההליכים מול הרשויות.

עורך הדין יעזור לשכנע את בית המשפט בנוגע להקפאת תהליכים / ביצוע החזרים של חובות וכספים ויצירת תכנית כלכלית שתעזור לכסות חובות ולשקם את המצב הפיננסי של החברה/ העסק או של בעל העסק.

באמצעות ייעוץ נכון וביצוע התהליכים מול בית המשפט באופן תקין – תוכלו לקבל הפסקה שבה תבצעו כל מה שצריך כדי לחזור לעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *