בועז דקל – בעל יוזמה שידע לנווט את זה למקום הנכון

הערות 0 על ידי ב כללי
4 בפברואר 2021
בועז דקל – בעל יוזמה שידע לנווט את זה למקום הנכון

ישנם לא מעט אנשים בעלי יוזמה ובעלי השכלה כלכלית מסוימת, אשר לא תמיד יודעים איך לנווט את היכולות שלהם אל המקומות הנכונים. זה עלול להיות בעייתי, בפרט אם לא יודעים כיצד להשקיע את המשאבים שעומדים לרשותם בצורה חכמה, לא רק באופן אישי אלא גם באופן שישרת את החברה.

בועז דקל, איננו נמנה עם קבוצה זו של אנשים. להיפך. הוא מסוג בעלי העסקים, יזמים, שידעו לקחת את הידע שיש להם, ידעו לקחת את החזון שהם גיבשו, להוציא אותו לפועל ולהשתמש בו בצורה נכונה, באופן כזה שישרת אותם אך גם את הלקוחות שלהם בצורה אפקטיבית. יתרה מזו, הוא ידע להביא משהו חדש, ייחודי, משהו שיכול להתאים לא רק למבוגרים אלא גם לילדים.

במהלך חייו הבוגרים, הקים בועז חברה אשר שיווקה מוצרים ומשחקים לילדים ובני נוער, בצורה אפקטיבית ונכונה, ולימים הוא גם פיתח מודל ייחודי בישראל, לצורך שיווק מוצרים ומשחקים לילדים דרך האינטרנט.


מה סוד כוחו של בועז דקל?

על פניו, כל איש עסקים אשר עובד עם ילדים יכול היה להמציא שיטת שיווק שתפנה להורים ולילדים ותציע להם אפשרות ליהנות ממוצרים ומותגים שמיועדים לקהל זה במחירים נוחים. אך היה זה בועז דקל שעשה זאת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

הוא עשה זאת בעזרת היכרות עמוקה עם התחום ועם קהל הלקוחות שלו, כמו כן, הוא עשה זאת בזכות הבנה מה בדיוק הילדים מחפשים, מה הם אוהבים ומה הם צריכים.

לא מספיק לשווק להם מותג, הם רוצים ליהנות ממוצר איכותי, עמיד, מוצר שישרת אותם זמן רב. כך גם ההורים ישתכנעו לקנות אותו ולא ירגישו שהם מבזבזים את כספם לחינם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *