אוהלים להשכרה

הערות 0 על ידי ב כנסים ואירועים
6 באפריל 2021
אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה נותנים מענה עבור מגוון רחב של שימושים. החל מאוהלי אבלים, אוהל לאירוע משפחתי קטן, ערבי התרמה שונים וכד לחתונות ואירועים ענקיים. ישנם רבים שבוחרים לערוך את האירוע שלהם דווקא באוהל.

יתרונות לאירוע באוהל

לקיום אירוע באוהל יתרונות רבים. תוכלו לבחור את המקום בו תרצו להקים את האוהל. אם חלמתם על אירוע עם השראה במעבה היער, על חוף הים, בפרדס בחיק הטבע או אפילו בחצר הבית.

כמו כן תוכלו לממש את כל החלומות שלכם, תוכלו לעצב את האוהל עם תפאורה יוקרתית תוכלו להתפרע עם עיצובי תאורה מטורפים וכדו'. מה שלא תקבלו באולם רגיל.

טווח הגדלים של אוהלים

מהו הגודל הדרוש? בכדי לענות על שאלה זו, עליכם לחשב את סדר הגדול של האירוע, כמות המוזמנים וכמות התפאורה והאביזרים השונים שתרצו להכניס לאוהל. מידות האוהלים נעים בטווח של 3 מטרים עד יותר מ – 30 מטרים ברוחב האוהל, האורך נקבע בכפולות של 5 או 3 מטרים. כך שתוכלו להקים אוהל בין 9 מ"ר עד ל – 3000 מ"ר ויותר.

מיזוג נכון לאוהל

לכל צורך שרק תצטרכו את האוהל חשוב מאוד לזכור את עניין המיזוג. מיזוג אוהלים להשכרה נעשה על ידי מגוון פתרונות. החל ממקררים תעשייתיים, מצננים הפועלים על ידי מים ועד למזגנים רגילים.

חשוב לקבוע את כמות המזגנים והטמפרטורה המתאימה על פי האירוע המתקיים באוהל. לדוגמה באירוע רב משתתפים כמו חתונה וכדו', חשוב לקרר את המקום בטמפרטורה מספקת לרקדנים ברחבה ולשוהים באוהל החם והמזיע.

חשוב מאוד לא לשכוח את הבטיחות. יש לבדוק שחברת אוהלים להשכרה כמו באתר https://natanovtents.co.il שמספקת לכם את האוהל עומדת בתקני הבטיחות הנדרשים מהם, על מנת למנוע אי נעימויות ותקלות שונות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *