העלאת סיווג קבלני – מה זה אומר?

הערות 0 על ידי ב כללי
25 באפריל 2021
העלאת סיווג קבלני – מה זה אומר?

רישום קבלנים הוא תחום שהולך ומתקדם כל העת. קבלנים רשומים מתחילים ברמת סיווג 1, ועם חלוף הזמן יוכלו גם להגיע למעמד של סיווג 5. בשביל מה זה טוב? ניתן לעבוד בהיקפים כספיים בלתי מוגבלים.

העלאת סיווג קבלני, מה זה אומר בדיוק?

כאמור קיימות 5 דרגות של סיווג קבלני, סיווג 1 הוא מן הסתם הנמוך ביותר, מכיוון שכך הקבלנים יוכלו לעבוד בהיקפים כספיים נמוכים יותר, ומי שזכה לקבל דרגת סיווג 5, יוכל לעבוד בהיקפים כספיים הרבה יותר גבוהים, למעשה מדובר בקבלנים שאינם מוגבלים.

קבלנים ופרויקטים

הקבלנים ועל פי רמת הסיווג שלהם, מקבלים עבודות בהתאם להיקף הכספי המותר להם. והיה וקבלנים מסוימים לוקחים חלק בפרויקטים שהיקף הכספים איננו תואם למה שנקבע על פי חוק, הם מבצעים עבירה, כך שרשם החברות יכול להעניש אותם.

בקשה להעלאת סיווג מידי שנתיים

רק באמצעות העלאת סיווג קבלני, היקפי הכספים יהיו גבוהים יותר, וככל שתתקדמו כקבלנים, תוכלו להגיש מידי שנתיים בקשה לשינוי סיווג. בכדי לקבל העלאת של הסיווג יש להמתין לערך שנה, במהלך התקופה יהיה על הקבלן לבצע פרויקט בהיקף של שבעים אחוזים מההיקף שאושר לו.

אילו ענפים רשאים להעלות את רמת הסיווג?

מדובר בענף הבניה, ענף השיפוצים, ואם רוצים להעלות את הסיווג יש להוכיח כי בוצעו לפחות שלושה פרויקטים בהתאם להיקף שניתן להם, או יותר נכון, שבעים אחוז מהסכום.

כיצד עושים זאת?

כאמור זהו הליך סבוך ומי שלא מבין בנושא, עדיף לו לפנות אל עו"ד תומר סופר המתמחה בתחום, אשר יעניק את הליווי המתאים לכל לקוח. אנשי מקצוע אלה מכירים את נושא העלאת הסיווג על בוריו, כיצד ממלאים טפסים, תנו להם לעשות את העבודה למען הצלחתכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *