ריסוס נגד קרציות בחצר – כל השלבים

הערות 0 על ידי ב כללי
29 באפריל 2021
ריסוס נגד קרציות בחצר – כל השלבים

קרציות הן מטרד. חשוב רק לדעת שלרוב הם לא נמשכים לבני אדם אלא יותר לבעלי חיים בעלי פרווה. אז אם יש לכם כלב או חתול, רוב הסיכויים שהם הביאו אותם לבית שלכם. 

לכן, חשוב שתפעלו בשני מישורים כדי שהמאמצים שלכם יישאו פרי. ראשית, עליכם לדאוג לחיה, לטפל בה ולוודא שהיא לא מביאה הביתה קרציות. נכון, זה לא קל. זה אומר שבכל פעם שאתם הולכים לפארק ואחרי החזרה לבית, תצטרכו לסרק את הכלב או החתול ולוודא שהוא לא נושא בין כפלי הפרווה שלו קרציות.

רק לאחר מכן אתם יכולים להתפנות לריסוס והדברה משמעותיים בבית שלכם. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת. לקריאה אודות גל ג'וק הדברה ירוקה

ריסוס נגד קרציות בחצר:

אם אתם רוצים למגר את הקרציות מהחצר שלכם, הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, היא קודם כל להבין איך הקרציות פועלות. איך הן מתרבות וכדומה. 

אז ככה. אבא ואמא קרציה מביאים לעולם בכל סבב כמאה גורים, סליחה, זחלים קטנים. אלו מתפתחים והופכים לקרציות בזכות עצמן. הן לא חיות בבתים על פי רוב, בטבע בעיקר. עם זאת, הן תמיד יחפשו בעל חיים עם דם חמים ופרווה כדי לקבל מנות דם שהן צריכות כדי לשרוד. 

חומרי הריסוס שאתם יכולים להשיג הם שניים. ראשית חומרים שמדבירים את הקרציות הקיימות, חשוב מאוד למצוא את הקן שלהם. שניים, חומרים מעכבי גדילה. החומרים הללו מעכבים את הזחלים מלהתפתח לקרציות בגירות. 

בשלב הראשון נקו את החצר היטב, בפרט את האזורים הנגועים ואז פזרו ריסוס בפינות, בסדקים, במקומות החשוכים כך תוודאו שהקרציות בכל האזור כבר לא יתקיימו ויחדרו לבית שלכם.  למידע בנושא הדברת חולדות בגינה

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *