מתי לפנות לייעוץ קריירה?

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
4 במאי 2021
מתי לפנות לייעוץ קריירה?

אם אתם חשים שאתם רוצים לעשות שינוי בכל הקשור לקריירה שלכם ולשנות תחום עיסוק, או להישאר באותו התחום אך לעסוק בו מזווית שונה – ייעוץ קריירה מאוד יסייע לכם להשיג את המטרה. ייעוץ קריירה נועד לקשת רחבה של מקרים, בין היתר כאשר אתם לא מרגישים שבחרתם במקצוע הנכון או כאשר אתם לא מצליחים להתקדם למרות שאתם מתאמצים. גם במקרים בהם סיימתם את הקריירה ומצאתם את עצמכם בפנסיה מוקדמת או שפוטרתם בגלל סגירה של הארגון בו עבדתם – ייעוץ קריירה יסייע רבות. 

לקבלת ייעוץ קריירה פנו עוד היום לדורית קיי – מאמנת אישית להצלחה!

מה כולל ייעוץ קריירה?

אחד האלמנטים החשובים בייעוץ קריירה הוא ההבנה שאתם צריכים להיות בעלי "סחורה" רלוונטית לשוק העבודה. תהליך של ייעוץ קריירה יספק לכם ניתוח ובחינה של השאיפות והמטרות שלכם אל מול היכן אתם עומדים כיום ומה דרוש לכם על מנת להגשים את שאיפות הקריירה שלכם.

תהליך של ייעוץ קריירה כולל שימת דגש על הערך שאתם מביאים עמכם למקום העבודה הבא שלכם תוך הבאת הלכם למקום העבודה הבא שלכם. בנוסף, תהליך של ייעוץ קריירה גם מלמד אתכם לשווק את עצמכם ולנהל את הקריירה שלכם. 

פרקטיקה

תהליך של ייעוץ קריירה מטרתו גם לספק לכם סט של כלים יישומים שתוכלו להשתמש בהם במסלול הקריירה שלכם. כלים כמו מנהיגות ולקיחת אחריות, התאמה לשוק העבודה המשתנה, רכישת מיומנות תמידית, למידה והתבוננות על סביבת העבודה הם רק חלק מן הכלים שתרכשו במסגרת תהליך מקצועי של ייעוץ קריירה. 

אם אתם מעוניינים ליצור שינוי תעסוקתי או לפרוץ מחסום קריירה הניצב בפניכם, או אם יש לכם לבטים אחרים הקשורים לתחום העיסוק שלכם – פנו עוד היום לייעוץ קריירה מקצועי שיאפשר לכם להתקדם ולממש את עצמכם.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *