איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?

הערות 0 על ידי ב כללי
4 במאי 2021
איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?

שמתם לב שהתחילה רטיבות באחת ממרצפות הבית. קיימת לכם ההבנה שאתם חייבים לפעול במהירות בכדי לטפל בנזילה אך אתם גם מבינים שזוהי הולכת להיות הוצאה גדולה מאחר ויהיה עליכם לשבור את ריצוף הבית בכדי לטפל בבעיה. עם זאת, ברגע שתבררו מעט תגלו שקיים ייבוש תת רצפתי שיכול לסייע לכם בדיוק בשל הצרה הזאת.

ייבוש תת רצפתי – מה זה אומר?

ייבוש תת רצפתי מתבצע כאשר קיימת רטיבות ברצפה מסיבות כמו פיצוץ בצנרת, הצפת ביוב, סתימה ואף הצפה. מאחר וקיימת פגיעה לאזור הפגוע גם לאחר ייבושו החיצוני, יש לוודא שיסודות המבנה, שהם ברובם חול או חול הנקרא 'שומשום'. כאשר הם נשארים לחים נותרת הסכנה למבנה ולכן יש לוודא את ייבושם המלא.

בעזרת מכונות ייבוש חול הקיים מתחת לריצוף ניתנת האפשרות לייבש את הקרקע הלחה ולאפשר המשך התנהלות על הרצפה ללא כל סכנה למבנה או לאדם. 

בהתאם לבעיה שבעקבותיה עליכם לייבש את הרצפה באופן בו היא מה שתחתיה הוא זה שמתייבש, כך יוחלט גם המכשור איתו יבוצע הייבוש התת רצפתי. המכשור הקיים כיום הוא מכונה השואבת מים מהחול, מייבשי לחות, מקרני חום ועוד. בעזרתם ניתן לייבש כל אזור רטוב או לח ולהסיר כל סכנה.

את הייבוש התת רצפתי רצוי לבצע כמה שיותר מהר בכדי לא לגרום נזק נוסף למה שקיים כבר עכשיו. כאשר הייבוש התת רצפתי הוא נקודתי הנזק שנגרם לרצפה הוא מזערי ומאפשר תיקון מהיר ללא עלות של ריצוף חדש.

לסיכום, ייבוש תת רצפתי נעשה על ידי אנשי מקצוע ולהם המכשור הנכון בכדי לקבוע האם מדובר ברטיבות, לחות או יותר מזה. ככל שתקדימו לתקן את הבעיה נכונה כך תצאו עם נזק מזערי ופתרון מידי. קראו בהרחבה באתר חברת מור שיקום נזקים!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *