בחירת עוזרת בית דרך חברת השמה

הערות 0 על ידי ב גיוס עובדים
15 במרץ 2016
בחירת עוזרת בית דרך חברת השמה

בחירת עוזרת בית איכותית

בחירת עוזרת בית הינו אינו דבר פשוט כלל. מלבד הרצון בקבלת עוזרת בית טובה, אשר תעשה את עבודתה בצורה משביעת רצון, מדובר בלהכניס אדם זר לבית וכן בלקיחת אחריות עליו. בעלי הבית נחשבים למעסיקיה של עוזרת הבית ולכן מחויבים לשלם, מלבד שכרה הבסיסי, גם הוצאות כגון ביטוחים, ביטוח לאומי, נסיעות ועוד. בשנים האחרונות ישנה עלייה בשכירת עוזרת בית דרך חברת השמה בכדי להימנע מסיבוכים מיותרים ולהתגבר על קשיים אלו.

כיצד מתנהל תהליך שכירת עוזרת בית דרך חברת השמה?

  • מהי חברת ההשמה? חברת השמה הינה פתרון נוח ופשוט אשר נועד לקשר בין אלו אשר מחפשים עובדים לבין בעלי מקצוע המחפשים עבודה. חברת ההשמה משמשת כמטווח בין המעסיק לעובד והשירותים שהן מספקות חוסכים זמן, מאמצים וכסף לשני הצדדים.
  • מהם היתרונות בשכירת עוזרת בית דרך חברת השמה? חברת ההשמה מקבלת קורות חיים והמלצות של בעלי מקצוע רבים, ולכן יש בחברה מאגר גדול מאוד של עוזרות בית. בעזרת מאגר זה ניתן ליצור קשר עם עוזרת הבית המתאימה לכם ביותר (לדוגמא מבחינת שעות העבודה והיקפה), ובנוסף במידה ואינכם מרוצים מעוזרת הבית, ניתן בקלות ליצור קשר עם אחת חדשה. יתרון נוסף הוא שעובדים המופנים למעסיקים על ידי חברות השמה עוברים בדיקת רקע, וזאת בכדי לוודא את שהייתם החוקית בארץ, את רקעם הפלילי ועוד.
  • מהו התהליך הנדרש לשם שכירת עוזרת בית דרך חברת השמה? כאשר פונים לחברת השמה מתנהל שיח קצר לגבי דרישות המעסיק מהעובד. לאחר מכן חברת ההשמה תציע מספר עובדים אפשריים אשר מהם יכול המעסיק לבחור וליצור עמם קשר בהמשך. יש לשים לב שחברת ההשמה איננה המעסיק החוקי של העובד, ולכן המעסיק צריך לוודא מילוי טפסים המתאימים להעסקת בעל המקצוע- גם בכך יכולה לסייע חברת ההשמה, וברוב החברות כיום ישנו שירות יעוץ בנושא כמו גם הפניות לכלל הטפסים הנדרשים.

בחירה בחברת השמה לשם שכירת עובד, הינה בחירה חכמה

חברת ההשמה בעצם עושה את ה"עבודה השחורה" של המעסיק, ובוחנת עבורך עובדים פוטנציאלים רבים בכדי לחסוך לך זמן, כסף ואנרגיה. יש לבחור בחברת השמה אשר תספק את השירות הטוב ביותר. "תמר רובינשטיין השמות" היא חברת בוטיק המתמחה באיתור, מיון והשמת כוח אדם איכותי למגוון רחב של משרות, בניהן עוזרות בית. החברה מספקת עוזרות בית ועובדים למשק בית בהיקפי משרה שונים החל מפעם בשבוע וכלה בצוות עובדים שלם שינקה, יגהץ ועוד, כל זאת תוך שמירה על פרטיות המעסיק ובדיקת מקצועיות העובדים. כל העובדים המופנים על ידי החברה הינם חוקיים בעלי תעודות זהות ישראליות או אשרו עבודה ללא הגבלה, והם כולם התראיינו, נמצאו מתאימים לתחום העבודה ובעלי ניסיון תעסוקתי קודם ועשיר בניהול משק בית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *