כנס הדרכה למשאבי אנוש והיתרונות השונים

21 בנובמבר 2012

בעולמנו ישנם כנסים שונים ולסוגים שונים של עסקים. כך למשל, ניתן לראות את תחומי התקשורת, העסקים והפרסום שמובילים את העולם הזה באמצעות כנסים גדולים שבמהלכם עוברים הרצאות מעניינות, ישנן השקות של מוצרים חדשניים, ישנן תחרויות וכן גם לא פחות חשוב, תקשורת בין בעלי העסקים השונים.

גם לעולם משאבי האנוש יש כנס ייחודי ואיכותי ביותר, אשר נקרא כנס הדרכה למשאבי אנוש. הכנס הזה, מאפשר חוויה נחמדה, פגישה עם קולגות בתחום אשר פועלים בעסקים, ארגונים וחברות אחרות, הרצאות ייחודיות וכן גם טיפים להתפתחות העסק.

התפתחות עסקית

ישנה אמרה שגורסת כי עסק שרק מספק את לקוחותיו מבלי לנסות להתפתח לכיוונים או שיטות חדשות של פעילות, דינו לקרוס אל תוך עצמו. רבים מהעסקים ומעלי החברות הגדולות בעולם מאמינות בזה, ולכן הדבר הראשון שניתן לקבל מאותו כנס הדרכה למשאבי אנוש הוא העזרה והשיחות הקטנות שעוזרות להתפתחות העסקית של העסק שלכם.

השיחות האלו יכולות להיות יזומות על ידיכם ובשיחות עם שלל האנשים שמגיעים לכנס בדיוק כמוכם, וכמו כן גם שיחות עם מומחים למשאבי אנוש שנמצאים בברים שונים רק בשביל לענות על הסוגיות השונות שקפצו בארגון שממנו הגעתם. כיום ניתן לראות גם שעות מסוימות אשר ממש מוגדרות לזה, בצורה של סיעור מוחות, פגישות עם מומחים וסדנאות של פגישות מהירות בין המשתתפים.

העשרה ועוד קצת

מעבר למפגש עם קולגות והתרומה ההדדית מאת מומחים או אפילו חברים לעבודה, ישנן גם הרצאות חדשניות שבכל פעם מחדש מוסיפות עוד ידע שיכול להיות מעשי מאוד בשלבים מסוימים. כך למשל, ניתן לראות מרצים בכירים בארץ ובעולם שמדברים על הטמעת למידה, כיצד לנהל משאבי אנוש בעידן המודרני, ועוד. כמו כן, ישנה גם תערוכת ספקים שמוסיפה להווי וכן גם למעשיות של כנס הדרכה למשאבי אנוש.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *