החשיבות של כבלים חסיני אש

הערות 0 על ידי ב כללי
11 באפריל 2016
החשיבות של כבלים חסיני אש

יש לא מעט מקרים ואפילו אולי יותר מידי מקרים בהם כבלים רגילים הנמצאים לצורך של הציבור הכולל במקום היו כבלים לא חסיני אש וכשפרצה שרפה במקום, הכבלים המעבירים מתח חשמל ברמה גבוהה נשרפו גם הם וגרמו לקצר ולשרפה להיות גדולה יותר ומסוכנת ביותר לכל בן אדם שמתקרב.

החשיבות של כבלים חסיני אש כיום

בתקופה של היום בה המודעות עלתה לבטיחות החיים בתחומים השונים ויותר ויותר מכשור טכנולוגי וחכם נוצר בשביל הגנה ושיפור החיים, כבלים חסיני אש הם אחד מהאביזרים המתקדמים, החכמים והטובים ביותר להגנת חיי אדם. בעבר ובזמן הלא רחוק היו משתמשים אנשים בכבלים שאינם חסיני אש וכבלים אשר כולם מכירים, אך הסיכוי לשריפות ולסיכונם של חיי האנשים בסביבה הקרובה והרחוקה הם גבוהים יותר.

המקומות להם מומלץ ומחויב להשתמש בכבלים חסיני אש

כשמדובר על שימוש בכבלים בעיקר לתאורת הכבישים הרבים, ליצירת חשמל ברחובות, כבלים המוליכים באזורים רבים של בנייני קומות, בניינים מכל סוגם, משרדים ומקומות אשר נמצאים בהם מערכות מחשוב רבות ובבתי חולים, יש את המומלצות הרבה ואפילו את המחויבות להחלפת הכבלים הנמצאים באזורים השונים במקום בכבלים חסיני אש למנוע כל סוג של סכנה או תקלה ולגרום לקצר, שרפה וסיכון חיי אדם.

המאפיינים של כבלים חסיני אש

לכבל חסין אש יש חסינות והגנה רבה בעלת שכבות רבות. הכבלים החשמליים, אלו שבעצם תפקידם הוא להעביר את המתח ואלו המספקים את החשמל, האורות, הפעלת המחשבים ועוד, הם בעצם נמצאים מתחת לשכבה עבה ביותר אשר מורכבת מחומרים אשר מבודדים באופן פנימי, חיצוני וחזק מצבים בהם יש שריפה. לכבלים אלו יש חומרים המעכבים בעירה באופן משמעותי ביותר ועמידים ביותר בתנאים שריפה ומזגי אוויר חמים ומחזיקים זמן רב ללא התפרקות.

כבלים חסיני האש יכולים להציל חיים שלמים, לספק הגנה ואבטחה מושלמת במקומות הומי אדם, לספק את הכבלים בעלי החומרים החזקים ביותר כנגד שריפות ולתת ביטחון בכבישים, בניינים, בבתי חולים ועוד. במצבים של שריפה, הכבלים האלו יכולים להחזיק זמן רב ללא התפרקות

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *