קבלת ייעוץ בביטוח לאומי- הדרך שלך

הערות 0 על ידי ב דיני עבודה
21 בנובמבר 2012

למה צריך ייעוץ בביטוח לאומי?

בדיוק כשם שלא תלך לבית משפט מלווה באמא, אלא תשכור עבורך עורך דין, ולא תיתן לדוד שלך לנתח אותך, אלא תקח רופא מנתח, בדיוק כך, חשוב כי גם בתביעה לביטוח לאומי, חשוב כי תפנה לבעל מקצוע וזאת רק בכדי למקסם את התוצאות ולקבל בסופו של דבר את מה שמגיע לך. קבלת ייעוץ בביטוח לאומי הוא לרוב קריטי, לצורך ההכרה בנכות או בתביעה כלשהי ולכן חשוב מאוד לבחור חברה שתפקידה לעזור למימוש הזכויות הרפואיות שלך בביטוח לאומי.

תפקיד הייעוץ בביטוח לאומי-

ההתנהלות מול ביטוח לאומי היא לא פשוטה, בטח לא לשכבה החלשה. החוק של ביטוח לאומי הוא חוק מורכב ומסועף וההתנהלות מולם מלאה בבירוקרטיה מתישה. הפניה אליהם נעשת אך ורק בתכתובת רישמית, וועדות, עררים ועוד ולא כל אחד מבין לגמריי מה צריך לעשות בעיניין. לעיתים פנייה לביטוח לאומי שלא דרך חברת ייעוץ, ושלא אחרי קבלת ייעוץ בביטוח לאומי באופן מפורט וממצא, עלולה להגמר באי קבלת זכויות, על אף שלמעשה מגיעות לאזרח. זאת הסיבה כי פנייה לייעוץ היא קריטית ואפילו מצילת חיים בכל הקשור לנושאים רפואיים.

מה נכלל ב- קבלת ייעוץ בביטוח לאומי-

כחלק מתהליך קבלת ייעוץ בחברה המומחית לקבלת הזכויות הרפואיות שלנו בביטוח הלאומי. החברה קודם כל תבדוק את הזכאות הספציפית שלנו (האם בכלל מגיע לנו מה שאנו מעוניינים לדרוש). מיד לאחר מכן תעבוד החברה על בניית התיק הרפואי, כולל ריכוז כל המסמכים הרלוונטים והאישורים שנדרשים. לאחר מכן תוגש על ידם התביעה לביטוח הלאומי וכמו כן תדאג החברה לטיפול בכל השלבים הבירוקרטים של התביעה, כולל מתן סיוע ועזרה במציאת פתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך התביעה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *