פתרונות ברקודים ו – RFID

הערות 0 על ידי ב שירותים לעסקים
20 באפריל 2016
פתרונות ברקודים ו – RFID

ספירת מלאי, ניהול מחסן, ניהול מלאי, סידור סחורה ועוד – כולם יכולים להפוך לסיוט אם אין אנו מאורגנים או פועלים באופן מסודר. ברקוד הוא הDNA של המוצר שלנו, ובעזרת הברקוד אנו יודעים את עלות המוצר, מחירות, מקומו במדפים ועוד. ולכן חשוב שניהול הברקוד שלנו יהיה מוצלח ויעיל.

כיום, בעלי עסקים רבים מחפשים פתרונות ברקודים. RFID, למשל היא אחת הטכנולוגיות שמצאנו שעוסקת במתן פתרונות טובין לניהול נכון יותר של ברקודים. באמצעות המערכות המתקדמות של החברה ניתן לאסוף נתונים בקלות על המוצרים השונים ולדאוג לסדר במקום העבודה.

מה מציעה טכנולוגיית RFID?

המערכת מושתת על טכנולוגיה ייחודית שמציעה מגוון שירותים החל ממערכות ברקוד מתקדמות כגון סורק ברקוד, קורא ברקוד, מדבקות ברקוד, מדפסת ברקוד,ו עוד. בנוסף מציעה המערכת והחברה שהקימה אותה מגוון סוגי מסופונים כגון מסופון ברקוד, מסופונים לאנשי מכירות, לטכנאים, מסופונים למחסן, מסופונים עבור ספירת מלאי, ועמדות דיווח מתקדמות.

באמצעות המערכת נחסך מרבים הצורך בניהול מחסן בשיטת הרישומים, המעקבים והחישובים הישנים, והשירותים שהמערכת מציעה כוללים גם ניהול מלאי, תוצרת וסחורה.

מה היתרונות של מערכת RFID ?

ניהול מלאי בצורה יעילה – באמצעות סורקי ברקוד חכמים ניתן לאסוף נתונים בקלות בכך לנהל נכון יותר מלאי.

מעקב אחרי סחורה – באמצעות המערכת ניתן לעקוב אחרי סחורה ולדעת מה חסר או מה קיים בצורה רבה.

מערכת ניהול – המערכת הינה מערכת ניהול איכותית.

שערים חכמים – המערכת מאפשרת יצירת מדפים חכמים, שערים חכמים וניהול מלאי נכון.

אז מי כבר ניסה את המערכת?

המערכת המתקדמת לניהול מלאי, מאפשרת פתרונות איסוף נתונים אוטומטית של מכשירי ברקוד ומסופונים. עם המערכת ניתן לבצע ניהול מלאי, איסוף נתונים אוטומטי, מוצרי ספירת מלאי מגוון מוצרי ברקוד ומסופונים, לסרוק  ברקודים ועוד. כיום משתמשים במערכת מרכזים לוגיסטיים גדולים, חברות תעופה, חברות מזון, חיילות אספקה אמריקאים, משרד הביטחון ועוד.

ברמת המיקרו המערכת משמשת עובדים רבים בתוך הארגונים ביניהם: אנשי מכירות, מחסנאים, מנהל סניפים, מוכרים ועוד.

בנוסף, למערכת שירותים של אספקת מסופונים לאנשי מכירות, מסופונים לספירת מלאי, פתרונות תקשורת אלחוטית, מדפסות ברקוד, עמודת דיווח ועוד.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *