היתרונות של מורה פרטי לפיסיקה

הערות 0 על ידי ב לימודים
17 במאי 2016
היתרונות של מורה פרטי לפיסיקה

קיימים יתרונות רבים בהשכרת שירותיו של מורה פרטי לפיסיקה. תחילה נשתף אתכם ביתרונות של השכרת שירותיו של מורה פרטי ולאחר מכן נעדכן אתכם ביתרונות הספציפיים של השכרת שירותיו של מורה פרטי למקצוע הפיזיקה.

מדוע צריך מורה פרטי?

רבים מחליטים לשכור את שירותיו של מורה פרטי וזאת על מנת שהוא יעזור להם לחזק את ידיעותיהם ולאמץ צורת חשיבה נכונה לגבי פיזיקה ו/או כל מקצוע אחר אותו הם מעוניינים ללמוד. אחרים מחליטים לקחת מורה פרטי על מנת שיעשיר את חייהם בנושא אותו הם תמיד רצו ללמוד. רוב האנשים שמשתמשים בשירותיו של מורה פרטי הם תלמידי בית ספר וסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות שונות. כשליש מתלמידי בית הספר משתמשים כיום בעזרתם של מורים פרטיים אם למטרת חיזוק הידע לפני בחינה או באופן קבוע. חלק מהתלמידים והסטודנטים שוכרים את שירותיהם של מורים פרטיים במתכונת של שיעור מקוון פרטי ואחרים במתכונת של שיעור פרטי יחידני או שיעור קבוצתי.

מהו שיעור פרטי?

שיעור פרטי הוא שיעור שאורכו 45 דקות ומחירו מושפע מהמקצוע הנלמד, הגיל של הסטודנט, מורכבות נושא השיעור, הניסיון של המורה בתחום, הוותק שלו בהעברת שיעורים פרטיים, מיקום השיעור, האיזור בארץ בו מועבר השיעור ומתכונת השיעור. הורים לילדי בית ספר תיכון מוציאים כספים על שיעורים פרטיים מתוך מטרה לקדם את הילד שלהם בפיזיקה או בכל מקצוע מבוקש אחר. המטרה שלהם היא לפתור את בעיית הבנת החומר של ילדיהם (דבר שיוביל לשיפור ציוניהם) ובמקרים בהם הם סבורים שהרמה של החומר הנלמד בבית הספר נמוכה. רוב הסטודנטים מגיעים אל מורה פרטי לפיסיקה או כל מקצוע אחר על מנת שיכין אותם למבחן באוניברסיטה או במכללה או באופן קבוע וזאת על מנת לשפר את ההבנה והידיעה שלהם בתחום הנלמד.

העבר לעומת ההווה

תלמידים וסטודנטים רבים נעזרים במורה פרטי משום שהמורה, המרצה או המתרגל בכיתה אינו יכול להעביר את החומר באופן ברור לכמות הגדולה של האנשים בכיתה. יש גם מצבים בהם נעזרים במורה פרטי לפיסיקה או כל מקצוע אחר משום ליקוי למידתי זה או אחר ממנו סובל הסטודנט. ליקוי למידתי מוביל לעיתים לכך שהסטודנט זקוק ליחס אישי וטכניקת לימוד פרטנית המתאימה למצבו. נכון לעשור האחרון המקצועות העיקריים בהם רוב התלמידים והסטודנטים זקוקים לעזרה ממורה פרטי הם בעיקר התחומים הריאליים, מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעי החיים וכן שפות זרות.

מורה פרטי לפיסיקה

היתרונות של מורה פרטי

ההחלטה על השכרת שירותיו של מורה פרטי לפיסיקה או מורה פרטי שמלמד כל מקצוע אחר תשפיע משמעותית על חייו של התלמיד /סטודנט. צעד זה מאגד יתרונות רבים:

יחס אישי – התלמיד/סטודנט מקבל יחס אישי מהמורה וזאת בהשוואה ליחס אותו הוא מקבל בפורמט של כיתה גדולה. בנוסף, אין הסחות, ב- 45 דקות של השיעור הכל מוקדש לסטודנט.

התאמה לתלמיד– קצב הלימוד נעשה בהתאמה מלאה לתלמיד, המורה הפרטי יעקוב אחר הבנת התלמיד והשיטה באמצעותה הוא פותר תרגילים שונים או מבין את החומר, יבין מהי הבעיה שלו ויתאים שיטת למידה לסטודנט, דבר שיבטיח לו שיעור הצלחה גבוה יותר משיעור רגיל באוניברסיטה או בתיכון.

שיפור ציונים תוך זמן קצר– אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מוה פרטי לפיסיקה הוא שמהר מאוד הציונים של התלמיד ישתפרו וזאת משום שהוא יבין את החומר וידע כיצד ליישם את הדברים הנדרשים ממנו באופן המתאים ביותר.

שיפור ציוני קבלה– שיפור הציונים במקצועות בהם נעזרים במורים פרטיים יובילו לכך שהסטודנט ישפר את הסיכויים שלו לקבלה לחוג לפיזיקה באוניברסיטה או לכל חוג רלוונטי אחר אליו הוא מעוניין להתקבל.

פיזיקה – עוזרים לכם להבין

פיזיקה הוא אמנם ענף מרתק המשתייך אל מדעי הטבע, אך גם תחום מורכב בו מרבית התלמידים והסטודנטים זקוקים לעזרה על מנת להבין אותו. אם הילד שלכם צריך לעבור בחינת בגרות בפיזיקה, אם הוא מעוניין לשפר את הציונים שלו במקצועות הריאליים על מנת להתקבל למסלול הלימודים בו הוא מעוניין ואם בכלל מדובר על סטודנט שמעוניין לשפר את ידיעותיו בפיזיקה לקראת מבחן חשוב או ממוצע הציונים במוסד ללימודים גבוהים, מורה פרטי לפיסיקה הוא הפתרון הטוב ביותר.

כל שצריך לעשות הוא להחליט האם מעוניינים במורה פרטי שילמד אתכם פיסיקה 1, פיסיקה 2, פיסיקה 3, שיעורי פיזיקה לבגרות, פיסיקה תרמית, כימיה פיסיקלית או כל נושא אחר של הפיסיקה. לוודא שמדובר על מורה בעל ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים ולימוד פרונטלי בכיתה בעל תואר בפיזיקה ומומחה בעל המלצות חמות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *