מה לומדים בקורס דוט נט?

הערות 0 על ידי ב לימודים
17 באוגוסט 2016
מה לומדים בקורס דוט נט?

אחד מהקורסים של חברת האקריו הוא קורס דוט נט. קורס זה מתאים לאנשים שרוצים לעבוד בסביבת מייקרוסופט ולמצוא עבודה בתחום בארץ ובעולם. אנשים הלומדים קורס דוט נט, נהנים מהביקוש הגדול שנוצר בזמן האחרון למתכנתי NET והם מוצאים תעסוקה במשרות נחשקות. אבל מה לומדים בקורס דוט נט? הכל על הקורס בהמשך.

מהו קורס דוט נט?

קורס דוט נט הוא קורס ייחודי שבתוכו נמצאים כל התכנים עם הנושאים המבוקשים שיש בעולם ההייטק והטכנולוגיה. בין הנושאים ניתן למצוא פיתוח אפליקציות, BI, רשתות חברתיות GoogleApps  ועוד. בקורס מתקיים מסלול הכשרה מקצועי שתפקידו להעניק ללומדים ידע בטכנולוגיות שונות כמו פיתוח אפליקציות ושילובן בחניות אפליקציות תוך פיתוח אתרי WEB ושימוש ב HTML 5 ו AJAX. בקורס נלמדות גם תוכנות מתקדמות נוספות.

 מדוע כדאי לבחור בהאקריו ללימודי דוט נט?

האקריו נחשבת לאחת החברות המציעות תכנית לימודים מעולה. במסגרת הקורס ניתנים הכלים הטובים ביותר ליישום המקצוע, התלמידים מקבלים פרקטיקה עם התנסות מעשית בפיתוח תוכנה מבצעים תרגולים רבים והכנה לשילוב בעולם ההייטק.

לאחר הקורס תלמידים רבים מוצאים עצמם בשוק העבודה ובמשרות נחשקות. רבים מהסטודנטים נכנסים לשוק העבודה מיד עם סיום הלימודים.

מהם היתרונות של קורס דוט נט בהאקריו?

בראשית חשוב לדעת שאחד מהיתרונות החשובים הוא קבלת עצות יישומיות שעוזרות לשלב בין התכנים הנלמדים בקורס לבין המשרות בעולם האמתי. בצורה זאת נכנסים לעולם התעסוקה עם בטחון רב.

בין היתר קיימים יתרונות של שלבי מיון ובדיקת התאמת המטופל לחומר הנלמד.

קבלת מלגת לימודים גבוהה על סך 7000 שקלים למי שעבר את שלבי המיון.

החזר כספי לאנשים שאינם קורס דוט נטנמצאו מתאימים להמשך הלימודים.

התחייבות לעבודה לאחר סיום הלימודי.

מסלולים מיוחדים המשלבים מגוון פלטפורמות ותוכנות הנפוצות כיום בשוק העבודה.

הסמכה של חברת מייקרוסופט.

לסיכום נאמר כי אם אתם מחפשים קורס מעולה שחולש על מספר תחומי תכנות נפוצים, שבסופו תוכלו להשתלב בצורה טובה ומהירה בעולם העבודה – קורס דוט נט הוא הקורס עבורכם.

כיום ישנם מאות בוגרים שסיימו את הקורס והם נהנים ממשרות נחשקות בעולם הייטק המציעות תנאים נהדרים ועתיד מזהיר לעובדיו.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *