ויזה לתאילנד

25 ביוני 2013

נשלחתם לעבוד בתאילנד, או אולי שילוב של עבודה וחופשה? מאמר זה יסביר כיצד משיגים ויזה לתאילנד. קריאה מהנה!

אם החלטתם כי אתם מעוניינים לנסוע לנופש או לטיול בתאילנד חשוב מאוד שתדאגו לשלושה דברים מרכזיים. הראשון הוא חיסונים לתאילנד, השני הוא איתור טיסות לבנגקוק במחירים אטרקטיביים והשלישי הוא ויזה לתאילנד לפרק הזמן בו אתם חושבים כי תשהו במדינה זו. מאמר זה יגולל בפני הקוראים את כל הנקודות החשובות אודות ויזה לתאילנד.

ויזה לתאילנד לתקופות קצרות

אם אתם מעוניינים לנסוע אל בנגקוק לתקופה קצרה של שבוע עד עשרה ימים או שאתם מעוניינים לעצור עצירת ביניים של יממה או יותר בבנגקוק בדרך לאוסטרליה או ליעדים אחרים בעולם, חשוב שתיקחו בחשבון כי יש אפשרות של טיסות לבנגקוק במחירים אטרקטיביים במיוחד באמצעות חברות תעופה זרות וכי אתם לא זקוקים לאשרת ויזה מיוחדת לתאילנד. כאן ברגע שבו תרדו מהמטוס פקידי רשות ההגירה יבררו מהי סיבת בואכם לתאילנד ויבקשו לראות את כרטיסי הטיסה עם תאריך יציאה וחזרה ובהתאם הם יבקשו מכם לחתום על הצהרה כי הגעתם לתאילנד למטרת נופש או טיול. לאחר מכן הם יחתימו את הדרכון שלכם בחותמת של ויזה לתאילנד. חשוב לדעת כי ויזה בסיסית עליה לא צריך אישור מיוחד היא עד שלושים ימים. חשוב לקחת בחשבון כי אם קורה מצב ובו חברת התעופה דוחה את הטיסה ביום עד יומיים, דבר אשר מותיר אתכם במצב בו האשרה שלכם פגה, חשוב מאוד לפנות מיידית אל שגרירות ההגירה בתאילנד על מנת לעדכן אותם, שכן אי עדכון משמע עבירה.

ויזה לתאילנד- לתקופות ארוכות

אם אתם מעוניינים לשהות בתאילנד עד תשעים ימים חשוב מאוד לגשת לשגרירות תאילנד בישראל ולעדכן אותם בזאת וזאת על מנת שהם ינפיקו עבורכם ויזה מיוחדת של עד שלושה חודשים. יש לקחת בחשבון כי אם מתכננים לחזור ולצאת מתאילנד פעם פעמיים וזאת משום טיולים במדינות הגובלות איתה, חשוב מאוד לבקשה ויזה לתאילנד אשר מאשרת להיכנס ולצאת מהמדינה עד 3 פעמים, אחרת יעשו לכם בעיות. אם אתם מגיעים ממדינה אחרת לתאילנד הנוהג של רשויות ההגירה היא לספק לכם ויזה של 10-15 ימים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *