מה ההבדל בין פיתוח מוצר בינלאומי ובין פיתוח מוצר מקומי?

הערות 0 על ידי ב כללי
8 בדצמבר 2016
מה ההבדל בין פיתוח מוצר בינלאומי ובין פיתוח מוצר מקומי?

שוק המסחר הוא שוק בו אנחנו יכולים לפתח מוצרים מקומיים וגם מוצרים בינלאומיים למדינות אחרות בעולם. קיים הבדל מהותי מאוד בין פיתוח מוצר לשוק המקומי בישראל ובין פיתוח של מוצרים לשוק הבינלאומי. ההבדל קיים בתקנים ותקנות בטיחות שונות שיש למוצרים בתחומים מגוונים בארץ ובעולם. כך למשל תקנות הבטיחות למוצרים של תינוקות בארץ שונים מתקנות הבטיחות של מוצרים של תינוקות במדינות אירופה או מדינות צפון אמריקה. חשוב שנפתח את המוצר כך שהוא יתאים יותר לשוק בו אנחנו רוצים לשווק אותו. התאמת המוצר לשוק עוד בעת הפיתוח שלו יכולה לאפשר לנו לחסוך רבות על עלות הייצור, עיצוב המוצר והפיתוח שלו.

על פיתוח מוצר בינלאומי

פיתוח מוצר בינלאומי יכול לאפשר לנו להרחיב את תחום הפעילות של העסק שלנו. אם אנחנו רוצים לשווק מוצרים באירופה או בצפון אמריקה אנחנו חייבים לשים לאופן הפיתוח של המוצר. חשוב מאוד לשים לב שהמוצר אותו אנחנו מפתחים ומייצרים כך שהוא יתאים ויענה על כל דרישות הבטיחות וההיתרים של המדינות בהם אנחנו מוכרים אותו. פיתוח מוצר שנועד לשיווק בארצות הברית או באירופה שונה מאוד מפיתוח של מוצרים שמיועדים לשיווק בארץ. ישנו הבדל גדול מאוד גם בין שיווק מוצרים בארצות הברית או באירופה – כי תקנות הבטיחות שם שונות ומתאימות לתקן הנהוג באותה היבשת או המדינה.

על פיתוח מוצר מקומי

פיתוח מוצר מקומי מהווה עניין פשוט יותר. כאשר אנחנו מפתחים מוצר שנועד לשוק המקומי בארץ חשוב לפתח אותו כך שיתאים במיוחד לקהל הלקוחות בארץ. חשוב להתאים את הפיתוח של המוצר לאופי של שאר המוצרים שיש בארץ. ככל שהמוצרים יהיו מותאמים יותר לשוק המקומי כל המוצר יהיה מוצר שקל יותר למכור אותו והוא יהיה הרבה יותר רווחי. בעת פיתוח המוצר עלינו לשים לב מהם המוצרים באותה הקטגוריה (מזון, ביגוד, ריהוט, טכנולוגיה) שמשווקים בארץ ולהתאים את איכות המוצר שלנו לאיכות שלהם. ככל שהמוצר שלנו יהיה איכותי יותר בהשוואה לשאר המוצרים שיש בארץ כך נוכל למתג אותו כמוצר יוקרתי יותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *