ייעוץ הקריירה חשוב לכל אחד מאיתנו

הערות 0 על ידי ב כללי
26 באוגוסט 2013

אין כל צל של ספק בכך שאחד מהדברים החשובים ביותר שאדם צריך לעשות זה להחליט במה הוא רוצה לעבוד. רוב האנשים בימינו הם אנשים ששואפים מצד אחד להרוויח כסף רב, אך מצד שני הם גם רוצים להיות מאושרים ורוצים לחיות ולא רק לעבוד. השאלה הגדולה היא איך אפשר לשלב בין כל הרצונות הללו ביחד, ובמיוחד, איך אפשר לבחור את המקצוע המתאים לנו מבין כל כך הרבה מקצועות. הפתרון הטוב ביותר הוא לקחת שירות של ייעוץ קריירה, ויפה שעה אחת קודם.

במה עוזר ייעוץ הקריירה?

יועץלמעשה ייעוץ קריירה זה ייעוץ שהמטרה שלו היא להכווין אותנו ולעזור לנו לדעת מה ללמוד ואיך לפתח את זה לעבודה של ממש. העניין הוא שיש הרבה אנשים שבכלל לא יודעים לומר מהם היתרונות הבולטים שלהם, ויש אחרים שיודעים לומר זאת אך לא יודעים לתרגם את זה לעבודה. לכל אחד מאיתנו יש את היכולת לעבוד במספר רב של עבודות, אך החוכמה היא למצוא את אותה הקריירה שתוכל להעניק לנו גם אושר, גם סיפוק וגם מספיק כסף כדי לממן את החיים שלנו.

האם זה מתאים לכולם?

בהחלט כן. כל אדם שרוצה לקבל ייעוץ קריירה מוזמן לבוא ולקבל ייעוץ כזה, כי בכל שלב של החיים הייעוץ הזה יכול לעזור. אומנם זה נכון שיש גילאים מסוימים, כמו אחרי הצבא, שבהם אנחנו נדרשים לבחור מה ללמוד ואיפה לעשות את זה, אך יחד עם זאת, בימינו גם אנשים מבוגרים יכולים לשנות את הקריירה שלהם ולעשות הסבת מקצוע. עצם העובדה שעד היום הייתה לכם עבודה שלא אהבתם לא מעדיפה על כך שאתם צריכים להמשיך באותה הדרך ושלא תוכלו לפתח קריירה שמתאימה לכם יותר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *