איך לבחור כסאות בר למשרד?

2 בינואר 2017
איך לבחור כסאות בר למשרד?

כסאות בר הפכו לטרנד נפוץ בעיצוב הבית והמשרד. בבתים פרטיים הם יכולים לשמש כפינת אוכל אינטימית, המשמשת את הדיירים בחיי היום-יום, לארוחות ונשנושים אל מול דלפק גבוה ונוח. במשרד ובעסק יכולים כסאות בר להיות פרקטיים במיוחד בכך שאינם תופסים מקום רב, ויכולים לשדרג כל חדר המתנה או פינת קפה שבה העובדים מתכנסים בזמן ההפסקה שלהם. כיום ניתן להשיג כסאות בר מחומרי גלם שונים ובמגוון עיצובים, כשהדבר החשוב ביותר שצריך לתת עליו את הדעת בבחירת הכסא, הוא התאמה של גובהו לשולחן או הדלפק שאליו הוא מוצמד, וכמובן- בסיס איתן וחזק שיוודא ישיבה בטוחה על אף הגובה. השימוש בעץ יבטיח שמירה על איכות הכסא לאורך זמן, ללא פשרות בעניין העיצוב- ניתן לבחור בסיס עשוי עץ בגוון אחיד וחלק, וחלק עליון בשלל צבעים להתאמה מושלמת בין הכסא לסביבתו.

שילוב בין חומר גלם איכותי ופרקטי לעיצוב נוח ואופנתי

כאשר אתם רוכשים כסא בר מעץ  אתם יכולים להיות בטוחים שקניתם מוצר שיחזיק מעמד לאורך זמן רב. ניתן להשיג כסאות בר שכל-כולם מעץ, או כאלה המשלבים עץ ופלסטיק. השילוב בין החומרים עשוי להתברר כשימושי יותר, בפרט כשמדובר בכסאות המיועדים לשימוש במשרד, בו ישנה תחלופה גבוהה של אנשים שיישבו עליהם, וכן עלול להצטבר עליהם לכלוך רב. אם מושב הכסא עשוי מפלסטיק, זה מאפשר לנקות אותו ביתר-קלות ולהסיר ממנו כתמים של מאכלים ומשקאות ללא כל קושי. אפשר לחשוב על שדרוג נוסף עבור הכסאות למשרד, כמו למשל כסאות בר מרופדים, המאפשרים ישיבה נוחה יותר.

דגשים לבחירת כסא בר למשרד

הרעיון העומד מאחורי שילוב של כסאות בר בריהוט המשרדי, הוא צמצום הנפח שתופסים מקומות הישיבה בתוך החלל הכללי. מסיבה זו, חשוב להחליט קודם כל על הדלפק שיוצב במשרד, מבחינת רוחב וגובה, ורק אז לבחור כסאות. כסא בר מעץ יכול להיות עם או בלי ידיות, אשר אף הן תופסות מקום לאורך מרחב הישיבה, ועל כן יש לשים דגש על תחושה נעימה של היושבים, מניעת דוחק סביב הדלפק ומקסום הפרקטיות של פינת הישיבה המודרנית שאנו מעוניינים ליצור, מבלי לוותר על הנוחות.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *